Друзья! На сайте ведутся технические работы. Если вы заметили какую-либо ошибку, неполадку, неудобство - просим вас сообщить нам на [email protected]. Мы обязательно поможем!
Neceri atbrīvoties no grāmatām (Umberto Eko)
+371 27000041, +371 27000045
(darba dienās 10:00-17:00)
+371 27000041
+371 27000045

(darba dienās 10:00-17:00)

Atsauksmes

Dalieties ar savu viedokli

Šur jūs varat izlasīt atsauksmes par mums, kā arī dalīties ar saviem viedokļiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ienākošās atsauksmes tiek moderētas un publicētas pēc pārbaudes.

Varbūt tieši jūsu atsauksmes palīdz mums kļūt labākiem - mēs vienmēr ņemam vērā klientu atsauksmes un iekļaujam tās katrā mūsu jaunajā solī.

Cik ļoti mēs jums patīkam?
4.98
Kopējais vērtējums

Visas atsauksmes

Tās ir atsauksmes, ko mūsu klienti atstājuši mūsu tīmekļa vietnē, kā arī mūsu Google un Facebook lapās. Google un Facebook.
19.06.2024
Эмма Гофман
Этот сайт шикарная находка !!! Множество нужных книг всегда в доступе ,по хорошим ценам , доставка быстрая так еще и книги упакованы максимально бережно. С недавних пор книги заказываю только тут 🫶🏻
19.06.2024
Владислав
Супер! Невероятно быстрая доставка. Упаковано качественно! Как только прочту заказанные книги, непременно закажу еще именно здесь!
19.06.2024
Марианна
Магазин потрясающий. Часто тут заказываю книги. Если чего-то не нахожу , то очень часто магазин находит книгу для меня. Большой ассортимент книг, для всех вкусов и возрастов. Одно жалко, нет эзотерической литературы. Рерих, Блаватская, Антарова. В общем Философская , художественная литература теософского и эзотерического направления отсутствует. Жалко. Приходится искать в других магазинах. А в общем, я очень довольна, жду с нетерпением новых книг. Удачи вам, в вашем нелёгком труде, особенно в нынешнее время. Спасибо за книги!!!!
17.06.2024
K
Очень довольна работой магазина! Отличный ассортимент, гуманные цены, разумные сроки доставки по ЕС. Книги упакованы отлично, никаких заломов или царапин. Вместе с заказом приложено очень приятное сопроводительное письмо; вроде мелочь, но работает на ура :) Очень рада была найти этот магазин; больше не придется беспокоить друзей с просьбой выслать книги на родном языке. Спасибо!
14.06.2024
Ирина Дверник
Замечательный магазин. Достаточно разнообразный выбор книг в хорошем издании! Доставка супер быстрая( я живу в Новой Зеландии, книги получила через 5 дней)!!!! Упакованы книги очень бережно и с любовью!! Настоятельно рекомендую!
13.06.2024
Анна
Отличный магазин, быстрая доставка и упаковано очень бережно! Благодарю! Хотелось бы написать больше, но я просто в оцепенении от восторга, которое возникло от проделанной вами работы ! :)
25.05.2024
Serhijs Holovatjuks
Vēlos izteikt pateicību par pakalpojumu un ātrumu, ar kādu pasūtījums tika izpildīts. Es dzīvoju Polijā, no apmaksas brīža līdz pasūtījuma saņemšanai pagāja tikai četras dienas. Vēlos pateikties arī par preču iepakojumu. Liels paldies. Es nesolu, ka būšu biežs klients, bet pastāvīgs noteikti."
24.05.2024
Jaunums
grāmata pasūtījums nāca ātri, ātri . perfekti iesaiņota grāmata nāca labā stāvoklī . viss super .thank jums.
22.05.2024
Inga.Boikova
Esmu pasūtījis vairākas reizes Kiprai. Piegāde ir ātra, grāmatas ir perfekti iesaiņotas, viņi vienmēr ieliek dāvanu, kas ir ļoti jauki. Grāmatu izvēle ir milzīga, var pasūtīt to, kuras jums nav. Vienmēr lieliskas atsauksmes. Iesaku visiem. Plānā ir pasūtīt vairāk grāmatu. Paldies par ieguldīto darbu!
20.05.2024
Oksana
Vēlos jums pateikties par palīdzību grāmatu pasūtīšanā. Liels paldies, Anna Jovanoviča, par atsauksmēm. Grāmatas ir lieliskas. Pasūtījums tika izpildīts laikā. Jūs esat labākais!!!!!!!!
18.05.2024
Iryna Krashevska
Es aizmirsu pieminēt savā iepriekšējā komentārā: bija ļoti jauki saņemt kartiņu un grāmatzīmi kā dāvanu kopā ar pasūtījumu. Ļoti jauks un sirsnīgs žests. Turklāt grāmatas bija ārkārtīgi glīti un droši iesaiņotas. Liels paldies!
18.05.2024
Iryna Krashevska
Lai to raksturotu ar vienu vārdu, tas bija krāšņs. Es biju sajūsmā gan par grāmatu atlases procesu, kuru pārpilnība bija ļoti iespaidīga, gan par rezultātu. Pasūtījuma apstrāde aizņēma daudz mazāk laika, nekā bija norādīts vietnē, arī piegāde bija ļoti ātra (lai gan tajā pašā laikā starptautiska) un ērta. Patiesībā es pasūtīju grāmatas kā dāvanu savai mammai - jau sen nebiju redzējusi viņu tik sajūsminātu un laimīgu. Liels paldies! Es noteikti ieteiktu jūsu veikalu."
17.05.2024
iriodics
Tikko saņēma pasūtījumu: Piegāde bija ļoti tālu), bet visas grāmatas ieradās nereāli ātri; iesaiņots ne tikai perfekti!, bet jūtas, ka ar dvēseli! Liels paldies komandai! Puiši! Jūs esat labākie!!!
17.05.2024
Julia Lerch
Vēlos pateikties jūsu veikala darbiniekiem un visiem iesaistītajiem! Ļoti ērta vietne, ātra pasūtījumu apstrāde, preču iepakojums ir virs visām uzslavām. Un pietiekami iesaiņots, bet tajā pašā laikā un izpakot var ātri. Šveicē no pasūtījuma brīža sūtījums atnāca nedēļas laikā. Paldies, ka esat tur! Noteikti palikt ar вами👍🏻🔥🥰
17.05.2024
Veera Šapovalova
Brīnišķīgs, brīnišķīgs veikals! Šeit var iegādāties tādas grāmatas, kādu citos veikalos vienkārši nav. Attieksme pret klientiem uzmanīga, draudzīga un gādīga. Ļoti ātra piegāde. Stingrs, uzticams iepakojums. Un brīnišķīga atlaižu sistēma. Lieliski!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 73 74