Друзья! На сайте ведутся технические работы. Если вы заметили какую-либо ошибку, неполадку, неудобство - просим вас сообщить нам на [email protected]. Мы обязательно поможем!
Neceri atbrīvoties no grāmatām (Umberto Eko)
+371 27000041, +371 27000045
(darba dienās 9:00-17:00)
+371 27000041
+371 27000045

(darba dienās 10:00-17:00)

Apmaksa un atgriešana

Maksājums

  • Maksājiet ar kredītkarti tiešsaistē — varat norēķināties par pasūtījumu ar kredītkarti vai debetkarti uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas. Maksājuma saņemšana šajā gadījumā tiek kontrolēta automātiski un parasti aizņem ne vairāk kā 5 minūtes. Mēs pieņemam maksājumus ar VISA un Mastercard
  • banku kartēm
  • Paypal — maksājums, izmantojot jūsu Paypal kontu
  • Tiešais bankas pārskaitījums — pēc pasūtījuma veikšanas saņemat nepieciešamo informāciju un apmaksājat pirkumu ar bankas pārskaitījumu, piemēram, izmantojot savu internetbanku. Uzmanību: izmantojot šo maksājuma veidu, pasūtījuma apstrāde sākas tikai pēc naudas ieskaitīšanas kontā (pasūtījuma apstrādes laiks var palielināties par 2-3 dienām).
  • Varat maksāt arī ar mūsu elektronisko dāvanu karti, kuru var iegādāties šeit.

Visi maksājumu darījumi ir šifrēti un pilnīgi droši.

Preču atgriešana

Jūs varat atgriezt pirkumu 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Atgriešanai tiek pieņemtas tikai tās preces, kas iegādātas par pilnu cenu. Preces, kas pārdotas akcijā, muitošanas vai ar atlaidi, netiks pieņemtas atgriešanai.

Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sesto daļu patērētājs ir atbildīgs par preces drošību un kvalitāti atgriešanas tiesību darbības laikā.

Paturam tiesības atteikties atgriezt preci pircējam, ja preces ir bijušas lietošanā, ir bojātas, nav pilnīgas, zaudējušas savu sākotnējo izskatu (manāmi skrāpējumi, saburzīti stūri un tamlīdzīgi defekti), atgriežot preces nebija pietiekami cieši iesaiņotas (grāmatu stūri nav aizsargāti, vāks nav aizsargāts no skrāpējumiem un izliekumiem), kas izraisīja preces bojājumus.

Atgriežot preces, jāuzrāda pirkumu apliecinoša dokumenta oriģināls (rēķins vai kases čeks). Atgriešana var tikt veikta, izmantojot vietējo pasta nodaļu vai starptautisko kurjerpasta pakalpojumu. Atgriežot preci, nauda par piegādi netiks atmaksāta.

  • Lūdzu, lejupielādējiet, izdrukājiet un aizpildiet atgriešanas veidlapu.
  • Iesaiņojiet produktu tā, lai tas nedeformētos: tas ir noslēgtā un cietā iepakojumā, stūri ir droši aizsargāti, vāks nav pakļauts izliekumiem un skrāpējumiem.
  • Pievienojiet sūtījumam aizpildīto atgriešanas veidlapu un nosūtiet uz šādu adresi: SIA Kniga lv, Maskavas iela 16 – 12, Rīga, LV-1050, Latvija