Друзья! На сайте ведутся технические работы. Если вы заметили какую-либо ошибку, неполадку, неудобство - просим вас сообщить нам на [email protected]. Мы обязательно поможем!
Neceri atbrīvoties no grāmatām (Umberto Eko)
+371 27000041, +371 27000045
(darba dienās 9:00-17:00)
+371 27000041
+371 27000045

(darba dienās 10:00-17:00)

Piegāde

Mēs piegādājam grāmatas visā pasaulē!

Piegāde uz ģeogrāfiskām Eiropas valstīm (tostarp Apvienotajā Karalistē, Norvēģijā): mēs nosūtām pasūtījumus pa pastu, UPS, DPD, HRX un DHL.

Bezmaksas piegāde uz ES valstīm, Lielbritāniju, Norvēģiju, Šveici, Islandi un Serbiju pasūtījumiem virs 49,99. Pasūtot mazāku summu standarta piegāde maksā 14,99 €. Ātrpiegādes izmaksas var aprēķināt, pievienojot preci savam grozam.

Piegādes laiki:

 • Standarta piegāde ar kurjeru pakalpojumiem: 6–12 darbadienas pēc pasūtījuma apstrādes.
 • Standarta pasta piegāde: 8–16 darbadienas pēc pasūtījuma apstrādes.
 • DHL apmaksāta eksprespiegāde: 2–3 darbadienas pēc pasūtījuma apstrādes.

Uz Maltu, Kipru, Grieķiju, Kanāriju salām, Ālandu salām, Azoru salām — pakas sūtām tikai pa pastu. Piegāde var ilgt līdz 1,5 mēnešiem.

Piegāde uz citām pasaules valstīm: piegādes izmaksas var aprēķināt, pievienojot preci savam grozam.

Kas vēl jums jāzina?

 • Vienas pakas maksimālais svars ir 30 kg.
 • Pasūtījums tiek apstrādāts 3–5 darba dienu laikā pēc maksājuma apstiprināšanas, pēc tam mēs nododam jūsu pasūtījumu piegādes dienestam. Atlaižu laikā un decembrī pasūtījuma apstrādes laiks var palielināties līdz 7 darba dienām. Maksājuma ar pārskaitījumu gadījumā pasūtījums tiks apstrādāts tikai pēc naudas saņemšanas mūsu kontā, kas var aizņemt papildus 2-3 darba dienas.
 • Veicot pasūtījumu, lūdzu, rūpīgi pārbaudiet savu kontaktinformāciju. Pareiza piegādes adrese un tālruņa numurs palīdzēs mums piegādāt jūsu pasūtījumu laikā.
 • Iesakām meklēt informāciju par muitas deklarāciju, nodokļiem un nodevām piegādes valsts muitas nodaļā.
 • Uz Apvienoto Karalisti piegādātās pakas, kuru cena pārsniedz £135, būs jāmuito un jāsamaksā nodeva. Ja pasūtījuma vērtība nepārsniedz 135 mārciņas, jums nekas nav jāmaksā.
 • Svētku un izpārdošanas laikā pasūtījumu apstrādes laiks var tikt pagarināts par 2–4 darbadienām. Pirmssvētku un svētku dienās informāciju par piegādes termiņu pagarināšanu var atrast kurjerdienestu oficiālajās vietnēs.

Piegāde Baltijas valstīs

Visu pasūtījumu piegāde Latvijā, Lietuvā un Igaunijā notiek, izmantojot Omniva, Venipak Pickup Point un Venipak kurjerpakalpojumus.

Latvija

 • Piegāde uz Omniva, Venipak Pickup Point: pasūtījumiem virs €19.99 – bez maksas! Pasūtot par mazāku summu, piegādes maksa €2,99.
 • Piegāde ar Venipak kurjeru: pasūtījumiem virs €19,99 – bez maksas! Pasūtot par mazāku summu, piegādes maksa €4,99.

Standarta piegādes laiks Latvijā ir 2-3 darba dienas pēc pasūtījuma apstrādes atkarībā no maksājuma veida un piegādes vietas.

 • Preču saņemšana veikalā (Latvija) Pirkumu varat izņemt tieši no veikala. Šī ir bezmaksas piegādes metode! Lai to izdarītu, norēķināšanās laikā ir jāizvēlas opcija “Saņemšana veikalā”. Saņemot pasūtījumu, jums līdzi jābūt pasūtījuma numuram.

Lietuva, Igaunija

 • Piegāde uz Omniva pakomātiem: pasūtījumiem virs 19,99 € – bez maksas! Pasūtot par mazāku summu, piegādes maksa €5,99.
 • Piegāde uz Venipak Pickup Point: pasūtījumiem virs 19,99 € – bez maksas! Pasūtot par mazāku summu, piegādes maksa €4,99.
 • Piegāde ar Venipak kurjeru: pasūtījumiem virs €19,99 – bez maksas! Pasūtot par mazāku summu, piegādes maksa €6,99.

Piegādes laiks Lietuvā un Igaunijā ir 2-4 darba dienas pēc pasūtījuma apstrādes. Piegādes gadījumā ar kurjerdienestu Baltijas valstīs dienu pirms piegādes vai piegādes dienā, kurjers ar Jums sazināsies iepriekš, lai apstiprinātu adresi un precizētu piegādes laiku.