Atsauksmes

Dalieties savā viedoklī

Šeit jūs varat lasīt atsauksmes par mums, kā arī dalīties ar savu viedokli. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ienākošās atsauksmes tiek regulētas un publicētas pēc verifikācijas.

Iespējams, tieši jūsu atsauksmes palīdzēs mums kļūt labākiem – mēs vienmēr ņemam vērā klienta viedokli un ņemam to vērā ar katru nākamo soli.

Cik ļoti mēs jums patīkam?
Vārds Uzvārds

Visas atsauksmes

Šīs ir atsauksmes, ko mūsu klienti atstājuši mūsu vietnē, kā arī Google un Facebook lapās.

Jeļena Prokhorova Iemiesojums
Jeļena Prohorova
3 / 23 / 2023

Ļoti ātra un skaidra apkalpošana. Viņi vienmēr atbild uz jautājumiem un vēstulēm, palīdzēja vairāk nekā vienu reizi nestandarta situācijā ar pasūtījumu.

Marina Matveeva iemiesojums
Marina Matvejeva
3 / 23 / 2023

Lielisks veikals! Liels paldies par visu jūsu smago darbu un tik brīnišķīgo klāstu! Kā vienmēr, manu neskaitāmo pasūtījumu, kā arī priekšpasūtījumu ātra apstrāde, piegāde un lielisks iepakojums, visaugstākajā līmenī arī Eiropā. Liels paldies par jūsu uzticamību! Veiksmi un labklājību jūsu komandai! Ar laba vēlējumiem.

hobie77coral@outlook.es Iemiesojums
3 / 21 / 2023

Liels paldies par jūsu darbu! Pasūtīju 18 grāmatas un viss nonāca Spānijā, ļoti labi iesaiņots un bez bojājumiem. Īpašs paldies par 10% atlaižu karti!!! Mans bērns ir laimīgs Let's!! Būsim draugi!!!! Vēlreiz paldies!!!!!

Lankoras iemiesojums
Lankor
3 / 20 / 2023

Oho! Un pēc mana pasūtījuma nav pagājusi nedēļa, jo es saņēmu savas grāmatas. Tas ņemot vērā, ka piegāde veikta no Latvijas uz Vāciju. Pat vietējie veikali nav tik efektīvi... Grāmatas bija glīti un droši iepakotas. Tu esi vienkārši super! Es novēlu jums panākumus un labklājību! Līdz jauniem pasūtījumiem 😉

Olgas Pankinas iemiesojums
Olga Pankina
3 / 16 / 2023

Paldies par labajām grāmatām. Pārdevēja veikalā ieteica aiziet uz interneta veikalu, teica, ka 7. un 8. martā ir atlaides. Esmu apmierināta ar pirkumu. Jūsu izvēle ir laba. Arī ar piegādi esmu apmierināta, pakomāts blakus un ātri piegādāts. Paldies.

Jevgeņija Loginova Iemiesojums
Jevgeņija Loginova
3 / 14 / 2023

DARĪGĀ POLARIS KOMANDA! Cik lieliski, ka tu esi! Mans pēdējais pasūtījums: 18 grāmatas, no kurām 15 nebija mājaslapā, bet tās atrada un atnesa man! Veiksmi jums un veiksmi it visā! Jevgeņija

Nelli F Iemiesojums
Nellija F.
3 / 13 / 2023

Ļoti liela grāmatu izvēle, ātra pasūtījumu apstrāde un preču piegāde. Grāmatu mīļotāja sapnis. Paldies par jūsu smago darbu šajā grūtajā laikā. No visas sirds es novēlu jums labklājību, panākumus un mieru.

Olga Iemiesojums
Olga
3 / 07 / 2023

Paldies par operatīvo pasūtījuma apstrādi un ātru piegādi.

Alena Velingtona iemiesojums
Alēna Velingtona
3 / 04 / 2023

Kopš atradu šo grāmatnīcu, grāmatas pasūtu tikai šeit.
Vienmēr labākās cenas, vislielākā grāmatu izvēle, un īpaši patīkami ir operatoru atbalsts, ja ir jautājumi par grāmatu pasūtījumu vai pieejamību!
Pasūtījums uz UK tiek piegādāts ļoti ātri - apmēram nedēļa no reģistrācijas brīža, grāmatas ir labi iepakotas, vienmēr nonāk bez bojājumiem. Priekšpasūtīšanas grāmatas tiek atrastas pietiekami ātri.
Liels paldies par jūsu grāmatām un lielisko veikalu! Tu esi labākais!

Marka Koksona iemiesojums
Marks Koksons
3 / 03 / 2023

Pasūtīts piegādei uz Islandi (2. pasūtījums) un tas tika piegādāts <1 nedēļā. Tātad pasūtīšanas un piegādes pakalpojums ir bijis lielisks.

RaisaRaisa Iemiesojums
RaisaRaisa
3 / 02 / 2023

Paldies par uzmanību pircēja pieprasījumam, iepriekš pasūtīts. Ērti, piegāde uz visiem pankomatiem.

AS Avatars
AS
3 / 01 / 2023

Paldies! ātra piegāde, labi iepakots! 5+
pasūtīts no Igaunijas

Marija Staliarova Iemiesojums
Marija Staļarova
3 / 01 / 2023

Sirsnīgākie ieteikumi veikalam! Atradu grāmatu pēc mana pieprasījuma, kuru nevarēju atrast nevienā interneta grāmatnīcā ES, ātri noformēju pasūtījumu. Un vispār, pagaidām šis ir labākais veikals grāmatu klāsta ziņā, ieskaitot novitātes tulkotajā mūsdienu prozā. Paldies par smago darbu un lielisko klientu apkalpošanu!

Elena Charalampus Iemiesojums
Jeļena Šaralampusa
2 / 28 / 2023

Veica vairākus pasūtījumus. Ļoti apmierināts!!! Ļoti laba izvēle. Pasūtījums tiek apstrādāts ātri, ieradās laikā, glīti iesaiņots. Ātri atbildiet uz jautājumiem un mēģiniet palīdzēt klientam, cik vien iespējams. Paldies par jūsu darbu un pakalpojumu kvalitāti.

Inna K. Iemiesojums
Inna K.
2 / 28 / 2023

Liels paldies!!! Ļoti labs serviss, liela grāmatu izvēle un draudzīgs personāls. Kļūdījos pasūtot, samierinājos ar to, ka saņemšu divus grāmatas eksemplārus, bet firmas pārstāve piezvanīja pati un palīdzēja ar problēmu. Atsevišķi pateicos darbiniecei par uzmanību un palīdzību !!!! Ļoti iesaku pasūtīt grāmatas no Polaris.

Tatjana Logana iemiesojums
Tatjana Logana
2 / 28 / 2023

Laba izvēle, ātra piegāde. Ja ir kādi jautājumi, ātri atbild 🙂 grāmatas ir glīti iepakotas. Esmu šeit veicis 5 pasūtījumus. Iesaku veikalu 🙂

Marina Kozlova iemiesojums
Marina Kozlova
2 / 25 / 2023

Paldies, ka esat! Grāmatu izvēle ir milzīga! Piegāde ir ātra un grāmatas ir labi iepakotas.

Olha Iemiesojums
Skaties
2 / 24 / 2023

Šis ir mans mīļākais veikals!!! Bez pārspīlējumiem.
Es jau esmu saņēmis savu pasūtījumu. Grāmatas skaistas, katra kvalitatīva (pasūtīju bērnu literatūru, ap 10 vienībām).
Es nevaru neievērot šeit strādājošo cilvēku centību. Es nepareizi uzrādīju vienu grāmatu, tā nebija noliktavā, un tā tika pasūtīta manam bērnam. Saziņa bija ātra, ar skaidrām atbildēm uz maniem jautājumiem un pat apsteidzot manus jautājumus.
Pasūtīju grāmatu uz Poliju un piegāde aizņēma nepilnu nedēļu.
Šis ir gadījums, kad cilvēki ir īstajā vietā: viņi dara to, kas viņiem patīk, un tāpēc mums, klientiem, tas patīk.

jelena.mandrika Iemiesojums
jelena.mandrika
2 / 23 / 2023

Liels paldies puiši! Viss ir ļoti efektīvi un kvalitatīvi! Serviss ideāls!
🤗
Jauka diena!

Vanda Calite-Antropova Iemiesojums
Vanda Čālīte-Antropova
2 / 22 / 2023

Ātra un ērta sadarbība.

Olga Iemiesojums
Olga
2 / 20 / 2023

Esmu ļoti priecīga, ka atradu šo veikalu plašajos interneta plašumos: liela grāmatu izvēle, ātra piegāde (uz Vāciju), un, Galvenāis, pieejamas cenas! Grāmatas esmu pasūtījusi jau vairākas reizes, viss pienāk laicīgi, labā stāvoklī, absolūti nekādu pretenziju. Turpināšu izmantot jūsu pakalpojumus.

Anastasija 123 Iemiesojums
Anastasija 123
2 / 19 / 2023

Ļoti ātra piegāde ar jaunu importu vienmēr svaigas jaunas preces ļoti labs veikals paldies

irina karpova Iemiesojums
irina karpova
2 / 18 / 2023

liels paldies par grāmatām un lielisko apkalpošanu

sap Iemiesojums
novārdzināt
2 / 17 / 2023

Es pasūtīju grāmatas no Francijas. Atnāca pēc nedēļas. Visas grāmatas ir labi iepakotas. Ļoti apmierināts ar veikalu un piegādes pakalpojumu.

Dmitrijs Iemiesojums
Dmitrijs
2 / 16 / 2023

Pasūtīts Minhenē, Vācijā. Viss nāca ļoti labi iepakots, teicama kvalitāte, ātri! Liels paldies!

Tatjanas iemiesojums
Tatiana
2 / 15 / 2023

Paldies par piegādi uz Spāniju! Pasūtīju 3 grāmatas - viss bija ļoti labi iesaiņots. Ieradās laicīgi, pat dienu agrāk. Paldies par šo iespēju.

Jūlija Iemiesojums
Julia
2 / 13 / 2023

Gribu pateikties veikalam! Prieks par apkalpošanu, servisu, padomiem. Grāmatas ieradās labi iesaiņotas! Paldies par jūsu smago darbu!!!

Anastasija Balasova Iemiesojums
Anastasija Balasova
2 / 11 / 2023

Man Polaris ir numur viens starp visām Latvijas grāmatnīcām. Patīkami pārsteigta par ātro piegādi. Grāmatas nāca droši iepakotas, ideālas, arī ar grāmatzīmēm. Pašos veikalos strādā ļoti pieklājīgi konsultanti, kuri vienmēr ir gatavi palīdzēt atrast īsto grāmatu vai kaut ko ieteikt. Šis grāmatnīca man ir liels prieka avots arī tāpēc, ka tās darbinieki ātri meklē un atrod vēlamās grāmatas, kuras nav uz vietas. Liels paldies!

Marta Kepinska Iemiesojums
Marta Kepinska
2 / 10 / 2023

Lielisks veikals un apkalpošana!

Natalja Klauser Iemiesojums
Natālija Klausere
2 / 06 / 2023

Viss ir lieliski, divas reizes pasūtīju grāmatas/mangas no šejienes. Prece Vācijā ieradās ļoti ātri, pat pārsteidza pozitīvā ziņā. Pakalpojums ir brīnišķīgs.
Labprāt pasūtīšu šeit vēlreiz.

Beeja Avatars
Beeja
2 / 06 / 2023

schnell und unkompliziert, Dankeschön

Tatjanas iemiesojums
Tatiana
2 / 02 / 2023

Lielisks serviss, atradu man visu grāmatu sēriju! Ātri un efektīvi! Piegāde uz Igauniju mazāk kā nedēļu

Sofijas Seljaninovas iemiesojums
Sofija Seļjaņinova
2 / 01 / 2023

Uz Čehiju atnāca nepilnas nedēļas laikā, viss labi iepakots, pasūtīšu vēl.

Talivaldis Iemiesojums
Tālivaldis
1 / 30 / 2023

Liels paldies !!! Augstākā līmeņa darbs ar tādu pašu profesionalitāti. Jūs vienmēr ejat uz priekšu.Atbildat uz pieprasījumiem.Jūs sniedzat informāciju personiski.Novēlu visu to labāko jūsu komandai un īpaši Annai personīgi. Jovanovičs. Es lūdzu uzņēmuma vadību apbalvot jūs par lielo ieguldījumu jūsu kopīgajā lietā.

Vladimirs Bobkovs Iemiesojums
Vladimirs Bobkovs
1 / 29 / 2023

Esmu ļoti gandarīts par Polaris darbinieku ātro un precīzo darbu. Visi pieprasījumi un pasūtījumi tiek izpildīti skaidri, grāmatas tiek piegādātas uzticamā iepakojumā. Paldies par jūsu laipnību un laipnību! Ar savu darbu jūs ienesat prieku katra no mums, uzticīgajiem un pateicīgajiem grāmatu mīļotājiem, mājām. Esmu lepns, ka manā valstī ir tik brīnišķīgs veikals, kas pazīstams tālu aiz Latvijas robežām. Veiksmi un veselību!

Li Trinh Iemiesojums
Li Trinh
1 / 28 / 2023

Grāmatas kārtīgi iepakotas, pēc apstrādes pasūtījums atnāca 2-3 dienu laikā. Cenas ir saprātīgas, īpaši salīdzinot ar citiem interneta veikaliem Eiropā. Apmierināts ar pasūtījumu, pasūtīšu vēl!

Gelarijs Avatars
Gelarijs
1 / 27 / 2023

Pakalpojuma kvalitāte ir augstā līmenī. Piegāde ir ļoti ātra. Grāmatu kvalitāte ir laba un kvalitatīva, naudas vērta.

Natavan iemiesojums
Natavan
1 / 27 / 2023

Liels paldies! Biju patīkami pārsteigta par tik ātru pasūtījuma apstrādi un nosūtīšanu, kā arī atsauksmēm. Paciņa atnāca pat dienu pirms grafika - patīkams pārsteigums, viss bija glīti iesaiņots. Es turpināšu pasūtīt no jums.

Anastasija Orlova Iemiesojums
Anastasija Orlova
1 / 26 / 2023

Es vēlos pateikties par jūsu pasūtījumu! Pirmo reizi sazinājos ar jums un 100% ne pēdējo!!! Ātri, kvalitatīvi, uzticami!
Iesaku visiem pasūtīt grāmatas caur jums! Paldies par jūsu darbu!

Endrjū Iemiesojums
Andrew
1 / 25 / 2023

Liels paldies par grāmatām.

Oksana, Mazurs Iemiesojums
Oksana, Mazur
1 / 25 / 2023

Izsaku visdziļāko pateicību! Neskatoties uz to, ka pasūtījumu veicu atlaižu dienās, viss tika apstrādāts un nosūtīts uz Vāciju ļoti ātri! Tieši pēc nedēļas es saņēmu savas grāmatas.
Diapazons ir lielisks. Ne visos tiešsaistes grāmatnīcās ir šāda izvēle. Un cenas patīkamas.
Paldies par jūsu darbu! Es priecājos būt jūsu klients. 😊

Igors Kovtuņenko Iemiesojums
Igors Kovtuņenko
1 / 25 / 2023

Labdien. Man patika tavs veikals. Es pasūtīju grāmatas vairākas reizes, pat retus izdevumus. Paldies, ka atradāt un ieteicāt pareizās grāmatas. Grāmatas nāk labā stāvoklī. Paldies par prieku, ko sagādāji mums!

Irina Sivicka Iemiesojums
Irina Sivicka
1 / 25 / 2023

Vairākas reizes pasūtīju grāmatu piegādi caur pakomātu. Pasūtījums vienmēr pienāk ātri, īpaši patīkami, ka grāmatas ir ļoti rūpīgi iepakotas, lai nebūtu mehānisku bojājumu. Patīkami domāt, ka grāmatas saiņošanas laikā kāds par tevi parūpējās personīgi!

Marija Antonova Iemiesojums
Marija Antonova
1 / 25 / 2023

Labrīt! Vakar saņēmu savu pasūtījumu, kāds prieks ir atvērt paku no sava mīļākā veikala. Liels paldies, ka esat jūs, ka vienmēr palīdzat man izvēlēties grāmatu, ja apmeklēju jūsu veikalus. Paldies par operatīvajām atbildēm uz ziņojumiem, ātru piegādi un vēlmi palīdzēt. Esmu ļoti priecīga, ka Eiropā ir tik brīnišķīgs veikals. Es novēlu jums panākumus!

tatusun Iemiesojums
tatusun
1 / 24 / 2023

Esmu ļoti priecīga, ka atradu tik brīnišķīgu veikalu. Sortiments ir daudzveidīgs un arī ļoti labi izvēlēts. Paciņa labi iepakota, uz e-pastiem ar jautājumiem tiek atbildēts ļoti ātri un pareizi! Es novēlu jūsu biznesam labklājību! Ceru, ka arī turpmāk iegādāšos jūsu iecienītākās grāmatas!
Ar cieņu, Tatjana!

Žanna Iemiesojums
Jeanne
1 / 24 / 2023

Šī nav pirmā reize, kad veicam pirkumus interneta veikalā Kniga.lv (Polaris). Pasūtījums katru reizi tiek izpildīts ātri, grāmatas nonāk pilnīgā drošībā, droši iepakotas, viegli izsekojamas. Sortiments lielisks, cenas labas, bezmaksas piegāde no Latvijas (dzīvojam Vācijā). Liels paldies! Esam ļoti apmierināti un ar prieku izmantosim Jūs vēl un vēl.

Karīnas Kamozianas iemiesojums
Karīne Kamoziana
1 / 23 / 2023

Labdien, šodien saņēmu no jums kārtējo paku, jau vairākus gadus pasūtu no jūsu veikala un esmu ļoti apmierināta ar jūsu apkalpošanu un attieksmi pret klientu. Bija ļoti patīkami saņemt dāvanā lielo kalendāru - ļoti skaisti, paldies!

Jūlija Iemiesojums
Julia
1 / 21 / 2023

Esmu ļoti priecīgs, ka atradu jūsu interneta veikalu. Es dzīvoju tālu no savas dzimtenes, un šeit noteikti ir grūti atrast grāmatas krievu valodā. Un jūsu veikals man bija lielisks risinājums.
Lieliska apkalpošana, liela izvēle katrai gaumei. Es iesaku šo veikalu ikvienam.
Paldies, ka esat!))

Natālija Iemiesojums
Natalia
1 / 20 / 2023

Esmu jūsu pastāvīgais klients. Liels grāmatu klāsts visām gaumēm. Lielisks serviss. Jauka lojalitātes programma. Un, protams, bija ļoti patīkami saņemt atlaides 🙂 paldies!

Rišana iemiesojums
Rischan
1 / 18 / 2023

Šodien saņēmu vēl vienu prieka paku))
Es vēlos jums pateikties par jūsu darbu!
Pasūtījumi tiek apstrādāti ļoti ātri! Piegāde arī ļoti ātra!Katrs buklets ir tik rūpīgi iepakots! Jūtams, ka cilvēki savu darbu dara ar lielu mīlestību!Vēlos atzīmēt milzīgo sortimentu, patīkamas cenas un biežas atlaides, vienkārši balzams grāmatu mīļotājiem! Ļoti priecājos, ka pagājušajā gadā tikos ar jūsu veikalu!Noteikti iesaku visiem!

marika982@gmail.com Iemiesojums
1 / 18 / 2023

Liels paldies Jūsu komandai par tik kvalitatīvu un ātru apkalpošanu!!!
Tik rūpīga attieksme pret katru pasūtīto grāmatu !!Grāmatu iepakojuma kvalitāte 200%, esmu sajūsmā !!
Kamēr pasūtīju bērnu literatūru, mani pārsteidza sortimenta dažādība!!!!
Esmu ļoti priecīgs, ka nokļuvu jūsu veikala mājaslapā, un ar lielu prieku reklamēšu to visiem saviem draugiem!! Veiksmi visai komandai, turpiniet iepriecināt klientus ar savu darbu!!

Violas iemiesojums
Viola
1 / 17 / 2023

Paldies visai komandai par lielisko apkalpošanu! Grāmatu klāsts un kvalitāte (visi izdevumi, ko saņēmām 2022.-2023. gadā) ir neslavējami.
Tikko saņēmām 2.pasūtījumu (2 pasūtījumi vēl gaida) - viss pienāk ļoti ātri un, Galvenāis, iepakots vienkārši par 11 punktiem no 10!
Bija ļoti patīkami saņemt no veikala zīmola dāvanas, arī pēc mūsu lūguma ātri nomainīja vienu kļūdaini pasūtītu preci, liels paldies!
Esam ļoti priecīgi, ka atradām Jūs – pasūtīsim vēl!

Alekss Če Iemiesojums
Alekss Če
1 / 17 / 2023

Noteikti ieteikšu veikalu.
Kas man ļoti patika, bija grāmatu izvēle un ātra piegāde uz ES valstīm. Salīdzinājumā ar citiem veikaliem, kas pārdod grāmatas krievu valodā, piegādi var saukt par zibens ātru. Kādreiz grāmatas pirku azon.market, piegāde aizņēma 35-40 dienas, bet šeit no pasūtīšanas brīža līdz saņemšanai tikai 9 dienas, tagad pirkšu tikai šeit.
Ir vērts atzīmēt, ka arī iepakojums ir ļoti kvalitatīvs.
Liels paldies par jūsu darbu.

Olga Iemiesojums
Olga
1 / 16 / 2023

Liels paldies! Ātra piegāde un vienmēr labi piedāvājumi!

Viktorija Tanasesku iemiesojums
Viktorija Tanasesku
1 / 16 / 2023

Liels paldies par jūsu darbu! Ātri un efektīvi! Cenas ir lieliskas. Visu savu humoru iesaku draugiem un paziņām ❤️

Jeļena Iemiesojums
Helena
1 / 15 / 2023

Lielisks serviss, ātra komunikācija. Lielisks iepakojums, grāmatas ieradās ātri un ideālā stāvoklī. Bērniem bija brīnišķīgas dāvanas Jaunajā gadā un Ziemassvētkos. Kastītē bija arī divas dāvanas. Ļoti apmierināts ar visu. Cenas un diapazons ir ļoti labs. Es jau gaidu jaunu pasūtījumu, kas tika nosūtīts ļoti ātri. Paldies no visas sirds 🌺

Nerea Madariaga iemiesojums
Nerea Madariaga
1 / 13 / 2023

Lielisks veikals, ātra piegāde un nevainojams serviss.

Maijas iemiesojums
Майя
1 / 12 / 2023

Paldies par lielisko apkalpošanu, labām cenām un ātru piegādi. Īpašs paldies pārdevējām Daugavpilī - vienmēr ļoti atsaucīgas un pieklājīgas.

Nadja Iemiesojums
Nadja
1 / 12 / 2023

Oho! Ātri, efektīvi, gludi un elastīgi! Lielisks serviss, zibenīgi ātra komunikācija, ātra piegāde un kvalitatīvs iepakojums! Es esmu ļoti apmierināts! Paldies!

Irina Mukhtarova Uunk Avatar
Irina Mukhtarova Uunk
1 / 11 / 2023

Paldies, man patīk, kā jūs strādājat. Jaukas meitenes strādā jūsu labā. Viss ir skaidri izskaidrots. Ar pateicību, Irina.

Marinas iemiesojums
marina
1 / 11 / 2023

Iepakojums ideāls, pasūtījumi nāk ātri! Patīkami, ka no noteiktas pasūtījuma summas ir iespējama bezmaksas piegāde. Tas nav paredzēts visiem! Tas ir svarīgi! Cenas ļoti mērenas!

Jeļena Antimonova Iemiesojums
Jeļena Antiimonova
1 / 11 / 2023

Patīk Polaris interneta veikals! Iespaidīga grāmatu izvēle, bieži parādās jaunas preces, atlaides un akcijas nav nekas neparasts. Arī apkalpošana līmenī: pakas pienāk ātri (pasūtu no Ungārijas), vienmēr glīti iepakotas. Iesakām visiem grāmatu cienītājiem!

Marinas iemiesojums
marina
1 / 10 / 2023

Ļoti patīk!!! Pasūtu bieži un daudz. Mans vīrs drīz mani izraidīs. Nu labi 🙂

Oksana567 Iemiesojums
Oksana567
1 / 09 / 2023

Lielisks darbs: ātri, glīti un profesionāli. Paldies.

Svetlana Pavelko Iemiesojums
Svetlana Pavelko
1 / 09 / 2023

Cienījamā komanda, no visas sirds paldies par jūsu darbu! Esmu gandarīta par sortimentu, piegādi un apkalpošanu! Es vienkārši nevaru izteikt vārdos, cik laimīgs esmu, ka nejauši uzgāju tavu instagram un uzzināju, ka tu eksistē! ))

Katja Iemiesojums
Katya
1 / 05 / 2023

lieliska vietne, būtu jauki pievienot vairāk jaunatnes literatūras, citādi viss kārtībā

Daria Iemiesojums
Daria
1 / 05 / 2023

Liels paldies komandai par ātri apstrādāto pasūtījumu un ātru piegādi!!! 💖 Neskatoties uz brīvdienām, paciņa ieradās ļoti ātri 💖 Paldies par rūpīgi iepakotajām grāmatām! Novēlu veiksmīgu Jauno gadu!🎄

Andrejs Lisaičuks Iemiesojums
Andrejs Lisaičuks
1 / 05 / 2023

Lielisks veikals, labs serviss, ātra piegāde, droši iepakotas 2 grāmatas. Pasūtījums veikts 23.decembrī, 3.janvārī viņš jau atradās Dānijā.

Katrīna Iemiesojums
Catherine
1 / 04 / 2023

Laba diena! Liels paldies manam mīļākajam grāmatnīcai!
Grāmatu izvēle ir labāka nekā jebkur citur. Katrai gaumei. Cenas ir saprātīgas, salīdzinot ar citām grāmatnīcām. Īpašs paldies par ātro piegādi un par mīlestību un rūpēm, ar kādu katra grāmata ir iesaiņota.
No sirds vēlam visiem veikala darbiniekiem priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu! Veselību, panākumus un visu to labāko Jaunajā gadā!

Natālija Šleyfera Iemiesojums
Natālija Šleifere
1 / 04 / 2023

Paldies, ka esat, daudz interesantu lietu, bet man ir jautājums: kāpēc meklēšanā netiek atvērtas nesen ieteiktās grāmatas? Grāmatu lūgums no izdevniecībām "rakstu rakstītāji", "teksts" un "laiks", "korpuss" - to ļoti trūkst. Vēlreiz paldies!

Alena Iemiesojums
Alena
1 / 02 / 2023

Lielisks veikals, plaša izvēle. Grāmatas ir brīnišķīgas. Īpaši iepriecināja iepakojums: viss kārtīgi, rūpīgi, rūpīgi.
Paldies.

Pāvels Jaroševskis Molozovenko iemiesojums
Pāvels Jaroševskis-Molozovenko
1 / 02 / 2023

Sveiki!
С Новым годом!

Liels paldies jums par labo grāmatu iepakojumu. Un tad nolauztie stūri saknēm ir kaut kādas atsevišķas sāpes. Un ļoti iepriecina arī ātra piegāde. Paldies un tiekamies jaunajā gadā! )

Anastasija Iemiesojums
Anastasija
1 / 01 / 2023

Mīļākais veikals! Vienmēr ātra piegāde Eiropā (pasūtu uz Skandināviju) un glīts iepakojums. Priecājos, ka varat lūgt pēc pasūtījuma atrast kādu konkrētu grāmatu, esmu vairākkārt izmantojusi šo iespēju.

Liels paldies visam veikala personālam, priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu! Visu to labāko jums nākamajā gadā!

PS Vienīgais, kas man pietrūkst ir periodika, ar to veikalam vienkārši nebūtu cenas. Ceru, ka kādreiz parādīsies, vismaz minimālajā sortimentā 🙂

Andrejs Gaidukevičs Iemiesojums
Andrejs Gaidukevičs
12 / 31 / 2022

Liels paldies par grāmatām! Ļoti ātra piegāde, un iepakojums bija labs, tā ka grāmatas bija neskartas. Ļoti apmierināts ar veikalu, labākais, iesaku citiem.

Irina Iemiesojums
Irina
12 / 30 / 2022

Liels paldies par grāmatām, ātra piegāde, rūpīgi iepakota ar mīlestību, brīnišķīga dāvana svētkos, noteikti pirkšu vēl, ar cieņu Irina

Ivans Iemiesojums
ivan
12 / 30 / 2022

liels paldies komandai.ātra piegāde.liels paldies,ka eksistē.lai veicas un patīkami pārdevumi un ilgi pastāvēšanas gadi

Annas iemiesojums
Anna
12 / 26 / 2022

Lieliska komanda, lieliska komunikācija. Polaris komanda cenšas atrast īsto grāmatu, pat ja tā netiek atrasta uzreiz. Ātra piegāde, vienmēr rūpīgi iesaiņota, lai grāmata būtu drošībā. Grāmatas pasūtītas trīs reizes, tagad būs jau ceturtā. 🙂

Anna
Viļņa, Lietuva

Annas Udaļihas iemiesojums
Anna Udalika
12 / 23 / 2022

Izsaku dziļu pateicību un apbrīnu par profesionalitāti. Dāvanā vajadzēja lielu partiju identisku grāmatu, grāmatas tika piegādātas pēc pasūtījuma, ātri, efektīvi un arī ar atlaidi. Paldies par lielisko darbu!

Alena Haca-Bildeiko Iemiesojums
Aļona Haca-Bildeiko
12 / 20 / 2022

Es izmantoju jūsu vietni vairākus gadus. Liels paldies par apkalpošanas ātrumu un kvalitāti!
Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu visiem darbiniekiem!

Aleksandra iemiesojums
Alexander
12 / 19 / 2022

Liels paldies par paciņas piegādi. Ļoti labs darbs. Pirmdien 12.12.2022 pasūtīju, nākamajā pirmdienā 19.12.2022 saņēmu Polijā. Tā turpini! Apsveicam ar Jaungada brīvdienām!

ksalygina Iemiesojums
ksalygina
12 / 18 / 2022

Liela grāmatu izvēle, lielisks serviss un ātra piegāde. Uzdrošinos apgalvot, ka šis ir labākais sortiments Eiropā. Kādreiz pirku Vācijā veikalā ar mazu sortimentu, pretīgu apkalpošanu un rupjiem darbiniekiem. Ir tik patīkami atrast interneta veikalu, kurā ir ne tikai Doncovas un viņai līdzīgu grāmatu. Daudz ļoti interesantu dāvanu izdevumu - citi veikali nevēlas tērēt naudu par dārgu inventāru. Ļoti priecājos, ka varu pasūtīt un nosūtīt grāmatas savai mammai uz Lietuvu. Tur krievu grāmatu izvēle ir ļoti niecīga un, iespējams, drīz tādas nebūs vispār. Tik ērti, ka pāris dienu laikā kādam dāvanā varat nogādāt kaudzi skaistu grāmatu - turpat kamerā! Liels paldies!

Elizaveta Ordomskaja Iemiesojums
Elizaveta Ordomskaja
12 / 15 / 2022

Liels paldies par jūsu dāsnumu un palīdzību grāmatu iegādē!

T.Pankova Avatars
T. Pankova
12 / 15 / 2022

Grāmatu pasūtīju caur pakomātu, burtiski vienas darba dienas laikā saņēmu ļoti labi iesaiņotu grāmatas eksemplāru, turklāt tiku "pavadīta" pa e-pastu par pasūtījuma gaitu. pastu un telefonu! Es dodu 5 no 5!

Irina. Mukhtarova Uunk Iemiesojums
Irina. Mukhtarova Uunk
12 / 14 / 2022

Ļoti ērti. Ātra apstrāde. Paldies.

Svetlana Kaura iemiesojums
Svetlana Kaura
12 / 13 / 2022

Vienkārši pārsteidzošs serviss, galvenokārt uzslavas, kā vienmēr! Jūs smalki jūtat savus klientus un to, kas viņiem vajadzīgs! Es nekad no tevis nešķiršos!
Veiksmi jūsu attīstībā un labklājībā!
PS Ceru, ka jūsu klientu apkalpošanas nodaļa saņems labas atzīmes, viņi to ir pelnījuši!

Natali Vilka iemiesojums
Natālija Volfa
12 / 13 / 2022

Vispār neesmu recenziju rakstīšanas cienītāja, taču šajā gadījumā izdarīšu izņēmumu – šis tiešsaistes grāmatnīca ir īsts atradums ikvienam grāmatu cienītājam! Pēc vairākiem pasūtījumiem un papildus vēlmēm esmu sajūsmā par pieejamajām grāmatām, apstrādes ātrumu un apmaksas iespējām (neslēpšu, ja arī Paypal (kuru neizmantoju) būtu uzstādījis iespēju norēķināties ar Klarna, No šejienes es to nemaz neizteiktu). Bet visvairāk mani iespaido lieliskais, draudzīgais un ļoti uz klientu orientēts serviss! Esmu pasūtījis no vairākiem citiem interneta veikaliem un pat neesmu redzējis tik pieklājīgu, ātru un personisku kontaktu ar klientu avārijas gadījumā. Un jā, vēl viena maza, bet ļoti svarīga šī veikala apkalpošanas zona, kurai cepuri nost - veikala komandas "puiši-meitenes" spēj atrast pat to, kas it kā nekur nebūtu atrodams! ! Un viņi to dara ātri! No (līdz šim) četrām meklēšanā pieprasītajām grāmatām viņi atrada trīs, un es pats vienu meklēju vairāk nekā divus gadus un nekur neesmu atradis. Komanda 4 dienās tika galā viegli un dabiski! Nu, nav mazsvarīgs faktors - cena. Salīdzinājumā viņi ir diezgan humāni. Piegāde uz Vāciju - apmēram nedēļu (tas ir ļoti ātri; lai gan UPS dažreiz jūs satrauc, dažreiz atstāj pakas tieši pie durvīm - bet tā ir UPS problēma, nevis veikala problēma). Klienta karte ļoti iepriecina - 10% reizēm ir ļoti forši! Īpaši, kad pasūtījums nav mazs, to ļoti jūti 😉 Kopumā - liels paldies par darbu un iespējām!

Jana Malija iemiesojums
Jans Malijs
12 / 12 / 2022

Lielisks serviss, paldies par labu iepirkšanos. Labi saņemts, ātri un bez pretenzijām!!!

Iveta Koļesņikova Avatars
Iveta Koļesņikova
12 / 10 / 2022

Ļoti patīk kā Jūs.

Tatjanas iemiesojums
Tatiana
12 / 10 / 2022

Brīnišķīgs veikals!
Mans pasūtījums uz Somiju tika piegādāts mazāk nekā nedēļas laikā ar UPS pastu (t.i., līdz durvīm).
Katra grāmata tika rūpīgi iesaiņota celofānā, kastīte tika papildus aizsargāta.
Ir ļoti vienkārši veikt pasūtījumu un ir iespējams izveidot sarakstus ar turpmākajiem pirkumiem. Somu pircējam pieejamākās cenas ir šajā veikalā.
Thank you very much!

Ludmila Ileša iemiesojums
Ludmila Ileša
12 / 07 / 2022

Ļoti apmierināts ar pirkumu, liela izvēle, ātra piegāde, iesaku visiem. Liels paldies

Natālija Iemiesojums
Natalia
12 / 06 / 2022

Lielisks serviss, liela izvēle.
Uztaisīju sev dāvanu Jaunajā gadā, veselas 13 grāmatas.
LATVIJA - Itālija ieradās ļoti ātri, ļoti labi iepakots, nē
Pretenzijas ir tikai komplimenti.

Vladimirs Iemiesojums
Vladimir
12 / 02 / 2022

Labākā grāmatnīca, ko jebkad esmu zinājusi. Milzīga grāmatu izvēle, ātra piegāde, lielisks grāmatu iepakojums, brīnišķīgs personāls, kopumā viss ir visaugstākajā līmenī. Paldies par kvalitatīvu darbu! Novēlu veiksmi un turpmāku attīstību! ES iesaku!

Julja6ka Iemiesojums
Julja6ka
12 / 02 / 2022

Sveiki. Es rakstu atsauksmi, jo nevaru nepadalīties ar savu viedokli par vietni Kniga.lv. Vispār man viss apnīk, grāmatu izvēle diezgan plaša, ar piegādi nav problēmu. Ja man vajadzīgā grāmata nav pieejama, vienmēr rakstu uz atsauksmju veidlapu un vajadzīgās grāmatas tiek pasūtītas ar piegādi uz Rīgu. Gaidīšana arī nav ilga, divas nedēļas. Tas ir paciešami 🙂 Tagad, ja interneta veikalā būtu vairāk atlaižu.... vai arī pacelt pastāvīgā klienta karti no 10% uz 15%. Pasūtu ļoti bieži un jau ilgu laiku. Salīdzinot ar citiem tiešsaistes veikaliem, Kniga.lv cenas ir diezgan zemas. Veiksmi tev. Jūsu pastāvīgais klients!!!

Jurijs Avatars
Jurijs
12 / 02 / 2022

Liels paldies jūsu komandai par ātro un labi saskaņoto darbu😊Pavisam neticēju, ka varēšu tikt pie kārotās grāmatas punkts, skaidro cilvēku valodā, nevis skriptu)) Grāmatu saņēmu noteiktajos termiņos, viss iesaiņots visaugstākajā līmenī 👍 Noteikti sazināšos vēlreiz😊kniga.lv-Van Love❤️

Natālija Iemiesojums
Наталия
12 / 01 / 2022

Strādājam ar uzņēmumu jau ilgu laiku.Tas ir patīkami un ērti. Piegāde ir ātra, nav vairāku nedēļu kavēšanās, vienmēr varat precizēt jebkuru informāciju. Diezgan liels sortiments. ES iesaku!

Medvedieva Viktorija Iemiesojums
Medvedjeva Viktorija
11 / 30 / 2022

Grāmatas ieradās diezgan ātri un teicamā stāvoklī. Labi iesaiņots, lai pārliecinātos, ka viss ir nonācis vesels un vesels. Lieliska vietne, ērti veikt pasūtījumus un ir saikne ar pārdevēju. Ļoti bieži saskāros ar to, ka pēc pasūtījuma veikšanas un aptuvenā piegādes datuma saņemšanas pazuda "admini" un pazuda savienojums. Šeit jums regulāri tiks nosūtīta informācija par pasūtījuma izpildes gaitu. Manam satrauktajam mīļotajam šis bija medus uhhhhhh. Bieži ir arī labas atlaides. Vietne ir lieliska, iesaku to visiem.

Inna Poļanskaja iemiesojums
Inna Poļanskaja
11 / 30 / 2022

Izsaku sirsnīgu pateicību.10 no 10 ir mans personīgais vērtējums.Visus trīs pasūtījumus saņēmu laicīgi,grāmatas rūpīgi iesaiņotas.Liels paldies par to,ka nav viegli izpildīt pasūtījumu,bet arī palīdziet atrast vēlamo grāmatu.Ļoti uzmanīga attieksme pret klienta lūgumu .Noteikti atgriezīšos pie Jums.
Ar laba vēlējumiem.

Valērija D. Iemiesojums
Valērija D.
11 / 29 / 2022

Piegāde nedaudz kavējās brīvdienu dēļ, bet viss ieradās ideālā stāvoklī. Grāmata bija ļoti labi iesaiņota! Cena ir zemāka nekā citās vietnēs, kas arī ir ļoti jauki.

Ļenas Reihertes iemiesojums
Ļena Reiherte
11 / 25 / 2022

Es ļoti priecājos, ka uzzināju par jums, Cenas, kas nelec, stabila viena cena. Jūs šobrīd esat mums vispieejamākais Vācijā. Pasūtu jau ceturto reizi. Grāmatas vienmēr ieradās nedēļas laikā. Glīti iepakots. Ļoti iepriecina 20% atlaide vairākas reizes gadā un 10% pastāvīgajiem klientiem. Jūs varat pasūtīt čemodānu uzreiz))) Šodien es izmantoju funkciju, meklējot grāmatu. Atrasts divu nedēļu laikā un pievienots Galvenājam pasūtījumam.

Natālija Saveļjeva Iemiesojums
Natālija Saveļjeva
11 / 25 / 2022

Pirmo pasūtījumu veicu pagājušajā nedēļā un ļoti priecājos par ātro piegādi uz Čehiju! Katra grāmata tika rūpīgi iesaiņota plastmasā. Kastīte bija spēcīga un nebija saburzīta. Mums iedeva kalendāru jaunajam gadam. Paldies par labo darbu! Es turpināšu pasūtīt no jums.

Anna Bulanova Iemiesojums
Anna Bulanova
11 / 24 / 2022

Labdien! Liels paldies! Pasūtīju vairākas bērnu grāmatas. Lielbritānijā viss tika saņemts ļoti ātri.

Kristīna Usmanova Iemiesojums
Kristīna Usmanova
11 / 20 / 2022

Lielisks veikals ar ļoti plašu izvēli! Īpašs paldies par ātro piegādi, viss glīti iepakots. Un man visērtākā jūsu veikalā ir Favourites funkcija. Cik ērti ir izveidot nākamo pasūtījumu sarakstu! Iesaku visiem jūsu veikalu, žēl, ka tikai nesen par to uzzināju, tagad esmu jūsu pastāvīgais klients.

Olgas Mikuojavičenes iemiesojums
Olga Mikuojavičene
11 / 20 / 2022

Tradicionāls paldies par lielisko apkalpošanu, ātru piegādi un lielo grāmatu izvēli.

Radomirs Bili iemiesojums
Radomirs Bili
11 / 19 / 2022

Labdien, šī nav pirmā reize, kad pie jums pasūtām grāmatas un esam ļoti apmierināti ar pakalpojumu.
Šogad pasūtījām tikai vienu grāmatu (burtiski vakar) un radās jautājums - vai ir iespējams mainīt pasūtījumu, palielināt grāmatu skaitu?
Ar cieņu - Radomír Bílý, ČR

Valērija Ugrinovskaja Iemiesojums
Valērija Ugrinovskaja
11 / 19 / 2022

Man patīk jūsu veikals! Šeit jūs varat atrast grāmatas, kuras nav bieži atrodamas citos veikalos vai arī dažus retus eksemplārus!

Būtu lieliski, ja turpmāk pievienotu funkciju pievienot produktus izlasei)

Irēna Vaketaite Iemiesojums
Irēna Vaketaite
11 / 16 / 2022

Sveiki, vēlos pateikties par vērtīgajām grāmatām, lielisko apkalpošanu un patīkamo pārsteigumu! Veiksmi tev!

Paldies par interesantajām grāmatām, lielisko apkalpošanu un patīkamo pārsteigumu!
Veiksmi jūsu biznesā!

Nikolajs Kotevs Iemiesojums
Nikolajs Kotevs
11 / 15 / 2022

Sveiki!
Es ļoti lepojos ar jums! 6. novembrī veicu 10 grāmatu pasūtījumu, un par lielu prieku saņēmu tās šodien, 15. novembrī! Paldies!
vecākais pētnieks Nikolajs Kotevs, vēstures doktors

Karīna Iemiesojums
Karina
11 / 15 / 2022

Brīnišķīgs veikals: ātra piegāde, viss glīti iepakots. Grāmatu cenas ir lieliskas! Ir jauni priekšmeti un reti izdevumi. Es tagad ņemu grāmatas tikai no jums!

Alla Avatars
Alla
11 / 14 / 2022

Atradāt grāmatu, kuru meklējāt. Paldies!

Natālija Panasenko iemiesojums
Natālija Panasenko
11 / 11 / 2022

Mans pasūtījums tika ātri pabeigts. ES esmu priecīgs. Redzu, ka mūsu sadarbību, ja būs nepieciešams, var turpināt.

Marina Itigmeneva iemiesojums
Marina Itigmeņeva
11 / 10 / 2022

Paldies par jūsu darbu.
Plašai grāmatu izvēlei. Jūsu veikalos vērīgi un atsaucīgi pārdevēji.

Viktorijas iemiesojums
Viktoria
11 / 04 / 2022

Cik jūs esat labi biedri!! Esmu jau vairākas reizes pie jums pasūtījusi, grāmatas vienmēr ļoti ātri sasniedz Vāciju! Jums gandrīz vienmēr ir grāmatas, kuras es meklēju, un, ja jums nav, jūs atradīsit un nosūtīsit. Nesalīdzini savu interneta veikalu ar citiem, vēlos pasūtīt tikai no Tevis - liels paldies!

Sanita Iemiesojums
Sanita
11 / 04 / 2022

Es pasūtīju grāmatas, jo dzīvoju citā valstī. Cik es biju priecīgs, ka šeit atradu grāmatas, kuras vēlējos izlasīt. Pasūtījumu saņēmu ļoti ātri un savu paku jau esmu saņēmusi. Augstākās klases serviss, paldies!

Amālija Trofimenko Iemiesojums
Amālija Trofimenko
11 / 04 / 2022

Liels paldies! Es ļoti priecājos, ka atradu tevi..dzīvoju Itālijā jau ilgāku laiku.Pats esmu no Latvijas..Meklēju krievu mācību literatūru sev un grāmatas bērnu mācīšanai. Īpaši interesēja padomju mācību grāmatas.. Tās nav tik viegli atrodamas, lai būtu piegāde Eiropā. Es to atradu pie jums!Esmu patīkami pārsteigts, ka viss labākais izrādās manā dzimtenē!) Milzīga dažādu grāmatu izvēle par jebkuru tēmu! Šodien saņēmu sūtījumu, viss kārtībā, iepakojums glīts, kā arī uzreiz deva 10% atlaidi visiem pirkumiem turpmāk! Kas arī ir jauki!Paldies! Tagad jums ir vēl viens klients! )

Nikolass Iemiesojums
Nicholas
11 / 02 / 2022

Viss augstākajā līmenī. Patīkams personāls. Skaidrs un uzticams. Viņi palīdzēs atrast un pasūtīt nepieciešamo literatūru. Esmu jau divas reizes pasūtījis uz Igauniju, visas bez pārklājumiem. Iesaku visiem.
No visām grāmatnīcām šī ir labākā. Es novēlu jums panākumus un labklājību.

Svetlana Tjana Iemiesojums
Svetlana Tjana
11 / 01 / 2022

Pilnīgi priecīgs, ka atradu tevi! Vakar saņēmu otro paku mēneša laikā! Paldies par plašo grāmatu izvēli, lielisko piegādi un super servisu. Kļūdas dēļ es pasūtīju 2 identiskas grāmatas, viņi man piezvanīja un pastāstīja par to un nomainīja to ar citu grāmatu, kuru izvēlējos. Paldies, ka pasūtījāt grāmatas, kuras nebija vietnē, tās atnesa ļoti ātri. Un protams, bezmaksas piegāde no 50 eiro, uz manu salu okeāna vidū, tas ir tikai uguns! Es dodos paņemt dažas jaunas grāmatas.

Sīmūra iemiesojums
Seymour
10 / 28 / 2022

Pirmais pasūtījums tika veikts 2022. gada jūnijā, šodien ir 6. pasūtījums.
Esmu kļuvusi par šīs brīnišķīgās grāmatnīcas pastāvīgo klientu. Visu laiku Eiropā pa pastu nenonāca neviena "saburzīta" vai slikti iesaiņota grāmata.
Īpašu paldies vēlos izteikt klientu apkalpošanas personālam. Paldies visiem par smago un lielisko darbu!

Kristīna Iemiesojums
Christina
10 / 27 / 2022

Labdien! Šodien 27.10 saņemts pasūtījums Vācijā, pasūtījums veikts 22.10 vakarā. Grāmatas ieradās ideālā stāvoklī un labi iesaiņotas. Liels paldies veikalam! Ar prieku izmantošu jūsu pakalpojumu. Pamanīju, ka sortimentā ir grāmatas, kuras pirms nedēļas vai divām biju ievadījusi veikala meklētājā (tobrīd noliktavā nebija). Ja, veidojot sortimentu, tiek ņemtas vērā pozīcijas no meklēšanas un tik ātri realizētas - tas ir ļoti forši!

Romas iemiesojums
romāns
10 / 26 / 2022

Laba cena un bezmaksas piegāde uz Igauniju, paldies par labo darbu.

Romāns Petrovs Iemiesojums
Romāns Petrovs
10 / 18 / 2022

Piegāde uz Spāniju apmēram 15 dienas, viss kārtībā, iepakojums labs, bet man ļoti nepatika, ka uz pašas grāmatas bija uzlīmēta cenu zīme.

Katrīna Iemiesojums
Catherine
10 / 18 / 2022

Liels paldies par grāmatām. Šodien saņemts pakomātā. Viss bija ļoti labi iepakots.
Būsim draugi!

Irina Unka. Iemiesojums
Irina Unka.
10 / 16 / 2022

Paldies. Piegāde ātra, izvēle liela. Jauki cilvēki veikalā. Pasūtīšu vēl. Jau ieteicu saviem draugiem Vācijā. Irina.

Jūlija Korabljova Iemiesojums
Jūlija Korabljova
10 / 15 / 2022

Priecājos, ka atklāju šo veikalu. Cenas patīkami iepriecina, liela grāmatu izvēle, tajā skaitā arī jauni produkti, ātrākā piegāde no visām tām interneta grāmatnīcām, kuras izmantoju. Iesaku veikalu saviem draugiem, un arī viņiem tas patīk.

Alīna Iemiesojums
atvieglot
10 / 12 / 2022

Ļoti iesaku šo grāmatnīcu: laba izvēle, atsaucīgs atbalsts, pietiekami ātra piegāde uz Kipru un pats Galvenāis bez noteiktas summas))!
Liels paldies!! Noteikti pasūtīsim vēl un vēl.

Anastasija Iemiesojums
Anastasia
10 / 10 / 2022

Visas grāmatas ir ideāli iesaiņotas un ātri piegādātas. Labākais veikals, no kura esmu pasūtījusi. Esmu ļoti apmierināta un iesaku, tagad pērku tikai šeit ❤

Daria Aleksandrova Iemiesojums
Daria Aleksandrova
10 / 10 / 2022

Pasūtījuma noformēšana ir ļoti vienkārša un skaidra! Cenas ir jaukākas nekā citās vietnēs), kā arī bonusu sistēma un bezmaksas piegāde.
Ātra atsauksme! Un tik ātru krievu literatūras piegādi no Eiropas veikaliem uz Itāliju nebiju saņēmusi! Visas grāmatas ideālā stāvoklī, bija iepakotas aizsargplēvēs!❤️
Paldies!

Ticības iemiesojums
Ticība
10 / 06 / 2022

Liels paldies par uzmanību detaļām! Es biju vienkārši pārsteigts, kad man piezvanīja no veikala un nožēloja, ka vienai no pasūtītajām grāmatām ir bojāts mugurkauls un grāmata ir vienā eksemplārā. Es krāju savu personīgo bibliotēku, un man tas nebija svarīgi - es lūdzu to nosūtīt. Bojājumi izrādījās nelieli, un, ja grāmatu būtu pirkusi veikalā, tad pat nepievērsu uzmanību. Lūk, cik ļoti puiši mīl pārdotās grāmatas! Pasūtīju ne pirmo un ne pēdējo reizi. Kas ir jauki, grāmatas Īrijā ierodas mazāk nekā 2 nedēļu laikā, un manu sējumu piegāde ir bez maksas! Visas grāmatas un galda spēles ir labi iepakotas. Īpašs paldies par dāvanām! Katrs sūtījums ir svētki visai ģimenei.

Tatjana Iemiesojums
Tatjana
10 / 06 / 2022

Paldies par darbu,pie jums pasūtu tikai grāmatas.Ātra piegāde uz Vāciju,ērta samaksa.Uz e-pastiem atbildat ātri.Visiem prieka un miera darboņiem🙏

Marijas Parkhomčukas iemiesojums
Marija Parkhomčuka
9 / 26 / 2022

Esmu jums pateicīgs par grāmatām krievu valodā. Plašs klāsts, ērta samaksa un ātra piegāde! Paldies!

Larisa Lazareva Iemiesojums
Larisa Lazareva
9 / 24 / 2022

Paldies par labi padarīto darbu. Ļoti ātri un ērti.

Irina Jaremova Iemiesojums
Irina Jaremova
9 / 22 / 2022

Pirmo reizi pasūtīju šajā veikalā. Jau no pirmajām 5 šeit pavadītajām minūtēm sapratu, ka man jau būs klienta karte :) Mans pasūtījums atnāca vakar un ieņēma savu īsto vietu dēla mīļākajā plauktā pie gultas. Man patika viss – no milzīga sortimenta un saprātīgām cenām līdz bezmaksas starptautiskajai piegādei. Es nezinu, kā tas notika, ka pēc pirmā pasūtījuma saņemšanas un ātri pāršķirstot kopā ar dēlu saņemtās grāmatas, es atkal pasūtīju dažas grāmatas un mēs atkal gaidām pasūtījumu 🙂

Grabko Natālijas iemiesojums
Grabko Natālija
9 / 21 / 2022

Liels paldies par darbu, ātra piegāde, lielisks iepakojums, ļoti apmierināts ar jūsu veikalu, iesaku visiem, vēlreiz paldies!!!

Olgas karalienes iemiesojums
Olga karaliene
9 / 21 / 2022

Pirmo reizi pasūtot tiešsaistē. Veikals sūtījumu nosūtīja uzreiz pēc priekšapmaksas saņemšanas. Grāmatas bija labi iesaiņotas. Esmu ļoti apmierināta ar veikalu.
Paldies veikalam par iespēju Eiropā iegādāties grāmatas krievu valodā, tas šobrīd ir super aktuāli!
Iesaku šo veikalu ikvienam, kurš meklē iespēju iegādāties krievu grāmatas Eiropas valstīs.

Dmitrijs I Iemiesojums
Dmitrijs I
9 / 20 / 2022

Liels tev paldies. Grāmatu saņēmu ļoti ātri un lieliskā stāvoklī, ņemot vērā, ka tā nogādāta citā kontinentā. Es iesaku 100%.

Endrjū S Iemiesojums
Andrejs S
9 / 17 / 2022

Lielisks veikals. Pasūtījumi tiek izpildīti ātri, atlaides, piegāde uz pakomātiem no noteiktas pirkuma summas ir bez maksas. Vairākas grāmatas, kas nav veikalā, jau ir atrastas pēc iepriekšēja pasūtījuma.

Natālija Blestanova Iemiesojums
Natālija Blestanova
9 / 17 / 2022

Liels paldies, šī nav pirmā reize, kad dodos uz veikalu pēc grāmatas, kas nav pārdošanā, un katru reizi viņi to man atrod. Lieliska veikala komanda un profesionāla pieeja lasītājiem.

>'Marija"< Iemiesojums
>'Mērija'
9 / 14 / 2022

>>Ātri, profesionāli. Liels paldies par nomaiņu pēc pasūtījuma! 'Labklājība'!

Olga Mikuļavičena Iemiesojums
Olga Mikuļavičene
8 / 31 / 2022

Katru reizi, kad saņemu savu pasūtījumu, es vēlos atstāt labu atsauksmi par jūsu darbu. Katru reizi viss ir lieliski. Ātra piegāde. Pasūtījumu veicu svētdien un trešdienas rītā saņēmu Lietuvā. Liels paldies par visām manām priekšpasūtīšanas grāmatām. Labklājība jums.

Marija Iemiesojums
Мария
8 / 30 / 2022

Ātri, profesionāli. Liels paldies par nomaiņu pēc pasūtījuma! Labklājība!

Irina Iemiesojums
Irene
8 / 29 / 2022

Kāds brīnišķīgs veikals!! Es pērku no jums grāmatas savam trīs gadus vecajam dēlam. Mēs dzīvojam Īrijā, un jūsu grāmatas mums ir tik priecīgi brīži, mēs mīlam lasīt kopā ar mūsu dēlu. Katru reizi, kad pasūtu no jums, es vienmēr priecājos. Izvēle ir milzīga! Es ceru, ka jūs būsiet ar mums ļoti, ļoti ilgu laiku. Apskauju visus! Ar cieņu Irina

Jekaterina Sotkina Iemiesojums
Jekaterina Sotkina
8 / 03 / 2022

Ļoti, ļoti priecīgs, ka atradu jūsu veikalu! Ātra un bezmaksas piegāde ar lielu pasūtījumu (grāmatas Šveicē nonāk 7-8 dienu laikā), laba izvēle, aktuālie jaunumi, liels paldies! No sirds iesaku.

Hana Školņika iemiesojums
Hana Školņika
7 / 28 / 2022

ērta vietne, plaša grāmatu izvēle, ātra piegāde. Esam ļoti apmierināti!

Aleksandrs Kosovičs Avatars
Aleksandrs Kosovičs
7 / 27 / 2022

Liels paldies par lielisko servisu!
Viss ir lieliski! Jums labklājību un klāsta pieaugumu!

Dina Iemiesojums
Dina
7 / 26 / 2022

Liels paldies par dāvanu! Grāmatu saņēmu dzimšanas dienā!

Alena Iemiesojums
Alena
7 / 23 / 2022

Liels paldies par apkalpošanas ātrumu un kvalitāti! Vienota piegāde pēc iespējas ātrāk. Ļoti priecīgs!

Natālija Iemiesojums
Natalia
7 / 22 / 2022

Man ļoti patika pasūtīšana šajā vietnē, pēc 3 dienām pasūtījums tika nosūtīts, piecas dienas pēc nosūtīšanas es saņēmu pasūtījumu Itālijā. Pasūtījumiem no 50 eiro piegāde bez maksas... Grāmatas visas plēvē, darbiniecei nebija slinkums katru grāmatu ietīt + tika uzrādīta plastmasas grāmatzīme. Grāmatas bez defektiem un krokām. Šis nav pirmais pasūtījums un noteikti ne pēdējais. Būs arī atlaide ar klienta karti, vienkārši super.... Paldies par darbu ❤️💪👍

Marina V.K. Iemiesojums
Marina V.K.
7 / 21 / 2022

Sveiki! Liels paldies par operatīvu pasūtījuma izpildi! Iepakots līdz sirdsapziņai, īpašs paldies par to, kā divas grāmatas mīkstajos vākos.
Labklājība!

Arturs Savitskis Iemiesojums
Artūrs Savickis
7 / 20 / 2022

Es tikai vēlos pateikt milzīgu paldies par jūsu darbu, par jūsu efektivitāti un smalko pieeju grāmatām. Tu esi labākais!

Nata Minka iemiesojums
Nats Minks
7 / 19 / 2022

Labai greitas atsiuntimas... 👍

Annas iemiesojums
Anna
7 / 18 / 2022

Laba grāmatu izvēle, saprātīgas cenas. Ātra piegāde, grāmatas atnāca neskartas.

Jūlija Iemiesojums
Julia
7 / 17 / 2022

Esmu vairāk nekā apmierināta, dzīvojot Norvēģijā, ir ļoti grūti lasīt jaunas grāmatas, jo tās ienāk tirgū, bet ar jūsu veikalu tas ir ļoti vienkārši, pieejami un ātri. Liels paldies par jūsu darbu un pakalpojumu!

Vardui Kalpakcian (Itālija) Iemiesojums
Vardui Kalpakcian (Itālija)
7 / 15 / 2022

Liels paldies par ātro piegādi un lielisko iepakojumu! Jums ir brīnišķīga jaunu grāmatu un klasiku izvēle. Īpašs paldies par lieliskajām atsauksmēm par jūsu sortimentu Oļega Pekas pārskatos! Mēs nepalaižam garām nevienu.

Jevgeņija Kaštanova Iemiesojums
Jevgeņija Kaštanova
7 / 15 / 2022

Grāmatas tika pasūtītas uz Īriju. Viss tika piegādāts, kā solīts divu nedēļu laikā. Viss ir ļoti labi iepakots. Grāmatu kvalitāte ir lieliska. Visas grāmatas tika piegādātas ideālā stāvoklī. Liels paldies, ka esat!💐🌸🌺

Sīmūra iemiesojums
Seymour
7 / 08 / 2022

Pirmo reizi rakstu atsauksmi. Lielisks veikals. Atšķirībā no Ozona, jūsu veikalā uz pašas grāmatas netiek uzlīmēta nenolobāma uzlīme, turklāt katra grāmata ir ļoti labi un individuāli iepakota, un bezmaksas piegāde visā pasaulē, sākot no 49.99 eiro, ir neslavējama. Paldies par lielisko apkalpošanu! Turpmāk pasūtīšu tikai no šejienes. Es novēlu jūsu veikalam arī turpmāku uzplaukumu!

Alena Velingtona iemiesojums
Alēna Velingtona
7 / 07 / 2022

Reti atstāju atsauksmes, bet veikala darbs mani pārsteidza!
Grāmatas nekad nav tikušas piegādātas Apvienotajai Karalistei no Eiropas tik ātri: pagāja nedaudz vairāk par nedēļu no brīža, kad pasūtīju, lai saņemtu, un tas bija tikai tāpēc, ka man bija jāpārplāno piegāde!
Neviena grāmata transportēšanas laikā netika sabojāta: katra grāmata bija ietīta pārtikas plēvē, un tās visas bija cieši iepakotas kastē. Grāmatas ieradās ideālā stāvoklī!
Ļoti laba cena grāmatām, salīdzinot ar citiem veikaliem Eiropā.
Liels paldies! Noteikti pasūtīšu vēl no jums!

Elīza Iemiesojums
Eliza
7 / 01 / 2022

Diezgan ātra piegāde uz Grieķiju, kas mani ļoti pārsteidza. Pasūtītās grāmatas 15.06 saņemtas 30.06. Ļoti apmierināts. Pasūtīšu vairāk un izmantošu jūsu veikalu! Paldies par pakalpojumu un iespēju nosūtīt uz Eiropu.

Olga Iemiesojums
Olga
6 / 29 / 2022

Liels paldies par grāmatas iepriekšēju pasūtījumu. Un piegāde ir vienkārši super ātra - nākamajā dienā, pēc pārsūtīšanas uz kurjerdienestu. Liels paldies par visu.

Ilma Smuļko Avatars
Ilma Smuļko
6 / 29 / 2022

Paldies, atnāca ļoti ātri, pat negaidīju, pasūtīju pirmdienas pēcpusdienā, saņēmu trešdien. Grāmatu izvēle liela.Ļoti apmierināts, paldies Jūsu kolektīvam par izcilo darbu, iesaku. .

Dina Kaščenkova Iemiesojums
Dina Kaščenkova
6 / 25 / 2022

Labi darīti puiši! Foršs darbs! Kaut es varētu visu izdarīt tik ātri 🙂 Es ņemu piemēru no jums 😉

Vitālijs Švarkovs Iemiesojums
Vitālijs Švarkovs
6 / 17 / 2022

Kā vienmēr, labi iepakots un piegādāts ļoti ātri. (Uz Vāciju 8 dienās!)
Milzīgs paldies šī veikala darbiniekiem!

Oksana Horobets Iemiesojums
Oksana Horobets
6 / 15 / 2022

Paldies veikala darbiniekiem par lielisko apkalpošanu! Grāmatas rūpīgi iesaiņotas, nogādātas Polijā 6 dienu laikā. Visas grāmatas ideālā stāvoklī. Paldies

Simona Tabara Iemiesojums
Simona Tabara
6 / 07 / 2022

Es jau ilgu laiku meklēju tiešsaistes grāmatnīcu, un, atverot jūsu vietni, es iemīlējos. Liela grāmatu izvēle, ātra piegāde, lielas atlaides. Es iesaku jūs visiem saviem draugiem un paziņām, un viņi ir sajūsmā.

Ale Nute Avatar
Ale Nute
6 / 01 / 2022

Labdien! Paldies par lielisko apkalpošanu un neticami ātro piegādi!)) Jums ir visplašākā grāmatu izvēle, sortiments katrai gaumei - un tas ir labi! Novēlu veiksmi, no sirds iesaku visiem grāmatu cienītājiem!

Olga Iemiesojums
Olga
5 / 31 / 2022

Mīļākā grāmatnīca, liels paldies par priekšpasūtīšanas grāmatu. Jūsu pakalpojums, kā vienmēr, ir viens no labākajiem. Prieks ar jums veikt darījumus. Grāmatzīme ar katru jaunu pasūtījumu jau ir kļuvusi par jūsu patīkamo rekvizītu. Es dalos tajos ar tiem, kuri, iespējams, nezina par jūsu veikalu.

Lana Zande Iemiesojums
Lana Zande
5 / 31 / 2022

Paldies! Ļoti ātra piegāde, lielisks serviss un lieliskas grāmatas!

Svetlana Sh. Iemiesojums
Svetlana Š.
5 / 26 / 2022

Pirmo reizi pasūtot no sava veikala. draugs man viņu ieteica. Liels paldies!
Biju ļoti apmierināta ar preču apstrādes un piegādes ātrumu. Grāmatas ieradās lieliski. Katrs no tiem kastes iekšpusē ir arī iepakots plastmasā.
Saņēmu arī atlaižu karti. laimīgs kā zilonis!
Liels paldies, ieteikšu visiem un pasūtīšu pats!

Maksims Miščenko iemiesojums
Њρ ° РєСЃРёРј РњРёС ‰ РμРЅРєРѕ
5 / 20 / 2022

Patika veikals. Viss skaidrs. Es pievienotu iespēju atzīmēt grāmatas kā iecienītākās - lai tikai saglabātu. Lai iegādātos vēlāk. Jūs nevarat uzreiz nopirkt visu, kas jūs interesē)

Ludmila Kalniņa Avatars
Ludmila Kalniņa
5 / 19 / 2022

Paldies!
Lielisks veikals. Ātra pasūtījuma apstrāde. Grāmatas ir droši iepakotas. Es ļoti iesaku šo veikalu.

Viktors Ka Iemiesojums
Viktors Ka
5 / 16 / 2022

Ko lai saka...... Visas 5 zvaigznes!!! Paldies par sapratni. Paldies par ātro piegādi un efektivitāti. Lai ātri atbildētu uz jautājumiem. Tu esi lielisks.

Nolda Daria Iemiesojums
Nolda Daria
5 / 14 / 2022

Kniga.lv/Palais
Puiši smagi strādā.
Ātri, kvalitatīvi.
Cenas ir demokrātiskas.
Īpaši man patīk grāmatu meklēšanas funkcija.
Ātra piegāde.

Ināra Lucko Iemiesojums
Ināra Lucko
5 / 13 / 2022

Labdien! 5 no 5! Paldies par ātro un labi iesaiņoto piegādi! Paldies visai komandai par lielisko darbu!

Natālija Blestanova Iemiesojums
Natālija Blestanova
4 / 30 / 2022

Esmu ļoti pateicīgs veikala darbiniekiem par vērīgo attieksmi pret manu pasūtījumu. Grāmatas veikalā nebija, un viņi varēja to atrast un izpildīt manu pasūtījumu. Ļoti profesionāls darbs.

Jevgeņija Zlotņikova Iemiesojums
Jevgeņija Zlotņikova
4 / 27 / 2022

Ļoti operatīva apkalpošana. Grāmatas ieradās labi iesaiņotas. Pasūtīšu vēl.

Oļesja Iemiesojums
Olesya
4 / 26 / 2022

Man ļoti patīk pārdevējas, esmu akvareliste, gleznoju akvareļu ziedus, ilgi meklēju šo grāmatu, bet teica, ka nav apritē, cik es biju pārsteigts, kad atrada 💖 liels paldies

Ilhams Babajevs iemiesojums
Ilhams Babajevs
4 / 26 / 2022

Sveiki visiem, pirmo reizi šeit pasūtīju franču intensīvo kursu grāmatu, atnāca 7 dienu laikā, saņēmu tieši rokās, esmu ļoti apmierināta, ar prieku sākšu mācīties franču valodu.

Inna Savčenko iemiesojums
Inna Savčenko
4 / 25 / 2022

Liels paldies par ātro piegādi. Pasūtu ne pirmo reizi. Paldies par labo servisu.

Ksenija Baranova Iemiesojums
Ksenija Baranova
4 / 24 / 2022

Man patīk šeit pasūtīt grāmatas! Viss vienmēr ir iepakots ļoti droši un kārtīgi. Piegādāts ātri un kā solīts. Grāmatu klāsts ļoti liels, daudz mūsdienu krievu prozas dievinu, par ko atsevišķs pluss Polaris :)
Un arī negaidīti bija iegūt klienta karti! Prieks, ka ir bonusi :)

Helēna Tomaka Iemiesojums
Helēna Tomaka
4 / 04 / 2022

Esmu ļoti pateicīgs jums visiem par jūsu darbu. Viss augstākajā līmenī: kvalitatīvs serviss, labas atlaides un dāvanu kartes, liela un daudzveidīga grāmatu un saistīto preču izvēle, pieklājīgi un vērīgi pārdevēji, ātra pasūtījumu piegāde. Es novēlu jums labklājību un veiksmi!

Svetlana Pozinica Iemiesojums
Svetlana Pozinica
4 / 04 / 2022

Lieliska iespēja ātri, sev ērtā veidā tikt pie grāmatas. Jums nav jāiet uz veikalu. Pasūtīju piegādi caur pakomātu. Iepakots ļoti droši un kārtīgi. Ļoti ērti, grāmatu saņēmu pāris dienu laikā. Paldies par labo darbu 🙏💕

Hope Avatar
<em>Nadežda</em> ("Cerība")
3 / 30 / 2022

Lieliska vietne! Noliktavā atradu daudz bērnu grāmatu, kuras nevarēju atrast nekur citur. Ātri nosūtītas un ļoti droši iepakotas, grāmatas bija vairāku slāņu iepakojumā! Visas grāmatas ieradās ideālā stāvoklī. Tieši uz visiem iepakojuma iepakojumiem! Liels tev paldies! Es ņemšu vērā jūsu veikalu 🙂

Elena Kerbs iemiesojums
Jeļena Apmales
3 / 23 / 2022

Meklēju Bībeli krievu valodā, jo Spānijā to īsti nav iespējams nopirkt (grāmatas var atrast, bet izskatās, ka jau izlasītas), un meklēju jaunu Bībeli. Kad es nejauši uzgāju šo veikalu tiešsaistē, es biju pārsteigts par grāmatu skaitu un visām gaumēm. Es veicu Bībeles pasūtījumu, un viņi man atsūtīja klienta kuponu. Es jau izvēlos Grāmatas otrajam pasūtījumam. ES IESAKU!!!!

Ināra Lucko Iemiesojums
Ināra Lucko
3 / 17 / 2022

Labdien! Liels tev paldies! Ātra pasūtīšana. Ātra un ērta piegāde. Kārtīgs iepakojums.
Šis ir mans pirmais pasūtījums no jums un noteikti ne pēdējais!
Mans vērtējums ir 10 no 10!

Sergejs Miščenko iemiesojums
Sergejs Mishčenko
3 / 14 / 2022

Sveiciens! Milzīgs paldies visam personālam! Jūs piešķirat brīnišķīgu noskaņu ar savu darbu-rūpību. Piegāde ir ātra, pilna ar dvēseli un mīlestību pret grāmatām! Iesaku šo grāmatnīcu! Uz redzēšanos!!!!

Jūlija Iemiesojums
Jūlija
3 / 04 / 2022

Lielisks serviss. Viņi ātri paņēma pasūtījumu, uzrakstīja uz pasta nodaļu, ātri nodeva loģistiķiem un paka ieradās ļoti ātri, bez kavēšanās. Priecājos, ka atradu šo veikalu! Turpināšu pirkt un iesaku visiem

Sergejs Petrovs Iemiesojums
Sergejs Petrovs
3 / 01 / 2022

Sveiki! Jau ilgāku laiku izmantoju militāri vēsturiskā veikala pakalpojumus. Kādreiz pirku klātienē, bet atnāca vīruss un jāpasūta caur internetu. Pasūtījums tiek apstrādāts ātri un precīzi! Paldies! Bet tagad saistībā ar notikumiem Ukrainā baidos, ka grāmatu piegāde no Krievijas apstāsies. Žēl gan! Galu galā jūs esat vienīgais Krievijas veikals.

Inesa Iemiesojums
Ines
2 / 26 / 2022

Paldies par lasīšanas prieku! Visa ģimene mīl jūsu brīnišķīgo veikalu! Īpašs paldies konsultantēm no Daugavpils par palīdzību grāmatu izvēlē, runājot par grāmatām un Jūlijai, kura palīdz atrast tās grāmatas, kuras nav pieejamas! Vienmēr bija visnepieticīgākie lūgumi!

Sonja Kostjunina Iemiesojums
Sonja Kostjuņina
2 / 24 / 2022

Ļoti draudzīgs personāls, visu izskaidroja un palīdzēja atrast vajadzīgo. Liels paldies, ka labi paveicāt savu darbu!

Venera Ikhsanova-Amtmann Iemiesojums
Venera Ihsanova-Amtmane
2 / 16 / 2022

Lieliska ne tikai loģistika, bet arī veikala personāls, kas noformē grāmatu sūtījumu, kas izceļas ar draudzīgumu un vēlmi palīdzēt pasūtījuma maiņā vai, gluži otrādi, nomainot grāmatas, kuras kļūdas pēc klients pasūtīja divus)))) Es biju patīkami pārsteigts par nomaiņu !!! Paldies! Tu esi trāpījis mērķī, atnākusi nomaiņas grāmata - ļoti vajadzīga grāmata un ir manu interešu lokā !!!!

Gaļina Kucova Iemiesojums
Gaļina Kucova
2 / 09 / 2022

Liels paldies par lielisko darbu.
Iepriekš pasūtīju grāmatas Jūsu veikalā, vienmēr palīdzība un atbalsts, ātra un kvalitatīva pasūtījuma izpilde. Veiksmi tev.

Romāna Privorotska iemiesojums
Romāns Privorotskis
2 / 04 / 2022

Paldies par labo un profesionālo darbu. Paciņa ieradās neskarta, un grāmatas bija labi iesaiņotas. Tas nāca ātri. Divas nedēļas. Veiksmi un veselību.

Jūlija Tihomirova Iemiesojums
Jūlija Tihomirova
1 / 26 / 2022

Diezgan ātra piegāde, labs grāmatu iepakojums no mitruma (bet vienai no grāmatām bija nedaudz saburzīts stūrītis, bet man personīgi tas nav kritiski). Paldies par kvalitatīvu darbu un skaisto sienas kalendāru

Annas Širokovas iemiesojums
Anna Širokova
1 / 21 / 2022

Esmu jauns Polaris klients, kniga.lv Es ievietoju 5 zvaigznes no 5⭐⭐⭐⭐⭐! Bravo!
Uzreiz pēc Jaunā gada veicu 2 grāmatu pasūtījumus. Diezgan lieli pasūtījumi. Francijā viss ieradās ļoti ātri, neskatoties uz brīvdienu pārbagātību janvārī!!!
Liels paldies par jaukajām dāvanām Sienas kalendāri. 😊 Abas diezgan smagas pakas (katra 5 lielas grāmatas) bija ļoti rūpīgi un rūpīgi iesaiņotas. Un pakas tika lieliski izsekotas gar trasi. Super! Es vēlos atzīmēt lieliskās atsauksmes no vietnes: viss darbojas: es patiešām un ātri atbildu uz visiem jūsu jautājumiem.
Labi padarīts! Tā turpini! Iesaku no visas sirds 😊👍

Veronikas Samsones iemiesojums
Veronika Samsone
1 / 11 / 2022

Man ļoti patika grāmatas serviss atnāca ātri labi iepakots būšu tavs pastāvīgais klients Vēlos pasūtīt sienas kalendāru liels paldies

Vitālijs Švarkovs Iemiesojums
Vitālijs Švarkovs
12 / 28 / 2021

Šodien saņēmu pirmos pasūtījumus uz Kniga.lv grāmatas.
Ko es varu teikt...
Milzīgs paldies personālam par ieguldīto darbu!
Es dzīvoju Vācijā. Pasūtījums tika veikts 17. decembra vakarā. Un tagad, pēc 11 dienām, es varu priecāties par savu Jaungada dāvanu!
Grāmatas tika piegādātas ideālā stāvoklī, jo bija labi iepakoti. Tas liecina par cieņu pret saviem klientiem!
Liels paldies !!!
Es novēlu jums un jūsu ģimenēm visu to labāko!
Un veikals - tālāka labklājība!

Ņikita Iemiesojums
Nikita
12 / 20 / 2021

Labi darīts, liels paldies!) Piegāde ir ātra, kastītē tika pievienotas kalendāra kartītes un grāmatzīmes, ļoti jauki. Gaidāmās brīvdienas!

Veronika Oļhovskaja Iemiesojums
Veronika Oļhovska
12 / 08 / 2021

Labdien. Es ļoti vēlos pateikties jūsu veikalam par kvalitatīvo apkalpošanu un novēlu jums veiksmi un brīnišķīgu gada noslēgumu. Mans pasūtījums tika saņemts diezgan īsā laikā, bezmaksas piegāde no 50 eiro ir milzīgs pluss! Pasūtījums uz Franciju atnāca bez problēmām (labi, ka atradu veikalu, kas piegādā krievu grāmatas uz Franciju, tas ir retums), visas grāmatas ir lieliskā stāvoklī, rūpīgi iepakotas ar plēvi, glīti sakrautas, tāpēc nekas nav bojāts. Ļoti priecājos par savu dzimšanas dienas dāvanu! Īpašs paldies par skaisto kalendāru un grāmatzīmēm kā bonusu. Tas ir ļoti jauki. Es noteikti pasūtīšu vairāk grāmatu no jūsu vietnes. Novēlu jūsu komandai priecīgus svētkus, laimīgu jauno gadu, labu veselību un laimīgu Jauno gadu!

Olga Drozdova Iemiesojums
Olga Drozdova
12 / 07 / 2021

Man ļoti, ļoti patīk šajā vietnē iegādāties grāmatas. Līdzās nejauši pirktām grāmatām pilsētas veikalos un dāvinātajām grāmatām man ir svarīgi, lai būtu "parocīgas" grāmatas, kuras izvēlos pati. Uzmanīgi un bez steigas. Mainās garastāvoklis un vēlmes. Un šajā veikalā man ir sava šo preferenču konsole. Šajā veikalā es jūtos kā īstā veikalā. Jums vienkārši nav jāiziet no mājas. Ir ērti veikt pirkumu. Tāpat svarīgi, lai preču apjoms bezmaksas piegādei būtu neliels. Ļoti glīta vietne un pareiza pasūtījuma salikšana un piegāde. Nav neviena cita, ko ieteikt. Labākais veikals!

Olga Prokofjeva Iemiesojums
Olga Prokofjeva
12 / 07 / 2021

No sirds vēlos pateikties veikala darbiniekiem par lielisko apkalpošanu. Grāmatas bija skaisti un droši iepakotas. Stūri nesalūza.
Es ļoti gaidu Ziemassvētkus, lai dāvinātu dārgās grāmatas.
Priecīgus svētkus visiem veikala darbiniekiem! Veiksmi, panākumus, jaunas grāmatas, jaunus pasūtījumus un biznesa paplašināšanu.

Valērija Iemiesojums
Valērijs
11 / 25 / 2021

No sirds vēlos pateikties šī veikala darbiniekiem! Dzīvoju Lietuvā un jau trešo reizi pasūtu grāmatas no Jūsu e-veikala. Viss ir vienkārši augstākajā līmenī: ļoti ātra pasūtījuma apstrāde un piegāde, grāmatas ļoti apzinīgi un rūpīgi iepakotas - noteikti nebaidās no nekāda lietus (pārbaudīta). Ļoti priecājos, ka atklāju Jūsu veikalu un ka piegādājat ārpus Latvijas. Liels paldies. Noteikti atgriezīšos pēc jaunām grāmatām.

Natālija Iemiesojums
Natālija
11 / 19 / 2021

Brīnišķīgs serviss, dāvanā uzdāvināja kalendāru, magnētu jaunajam gadam, ļoti ātra piegāde, neliela izvēle interesējošās kategorijās

Natālija Gordona Iemiesojums
Natālija Gordona
11 / 19 / 2021

Labvakar visiem grāmatu cienītājiem!
Jau daudzus gadus ar prieku iegādājos literāros darbus brīnišķīgajā Polaris grāmatnīcā Rīgā. Vienmēr atsaucīgas un patīkamas pārdevējas: ar prieku pastāstīs, kādas interesantas un izglītojošas lietas var iegādāties lasīšanai dažāda vecuma lasītājiem. Pasūtīju grāmatas interneta veikalā ar piegādi uz Vāciju. Maijā uz īsu brīdi saņēmu savu paku. Tāpēc šodien mēs izmantojām atlaides un papildinājām savu bibliotēku ar meitām. Tāpat kā citās jomās plaši pārstāvēta vēsturiskā literatūra, krievu klasiķu grāmatas, ārzemju autori un kalendāri. Gaidu jaunas grāmatas. Iesaku ikvienam izpārdošanas laikā iegādāties svarīgas dāvanas saviem mīļajiem! Man grāmata ir labākā dāvana un labākais draugs :))))

Natālija Kokarevska iemiesojums
Natālija Kokarevska
11 / 18 / 2021

Lielisks veikals! Izvēle ir vienkārši pārsteidzoša! Ātrs, precīzs darbs, labi izveidota mijiedarbība ar klientiem! Paldies visiem!

Tatjana Ļesņikova Iemiesojums
Tatjana Ļesņikova
11 / 12 / 2021

Pārsteidza pozitīvi par pasūtījumu piegādes laiku - ātri.👍🏻
Vēlos turpināt sadarbību 🙂
Labi padarīts!
Ceru, ka noteiktais preču piegādes temps turpināsies arī pastāvīgi.

Aleksejs Iemiesojums
Aleksejs
11 / 12 / 2021

Lieliska grāmatnīca.Grāmatas pirku ne reizi vien,pārsvarā pašā veikalā nevis caur internetu.Tagad pērku galvenokārt caur internetu,pārdevēju atsauksmes ir lieliskas caur internetu.Vienmēr palīdzēs literatūras izvēlē. Tikai laba atsauksme.

Margarita Boicova Iemiesojums
Margarita Boicova
11 / 08 / 2021

Paldies par lielisko darbu. Profesionāls, zinošs. Lielisks serviss. Iesakām visiem grāmatu cienītājiem.

Katrīna Iemiesojums
Catherine
11 / 01 / 2021

Liels paldies tirdzniecības centra darbiniekiem Mols par palīdzību nepieciešamās literatūras atrašanā un operatīvai piegādei.

Hanna Artiuševska Iemiesojums
Hanna Artiuševska
10 / 19 / 2021

Paldies veikala darbiniekiem! Ļoti atsaucīga, sabiedriska un profesionāla. Grāmatas pēc pasūtījuma laicīgi, ātra piegāde. ES iesaku!

Svetlana Dulko Iemiesojums
Svetlana Dulko
10 / 14 / 2021

Paldies par lielisko darbu.Jūsu veikals man ir kļuvis par īstu atklājumu. Lai tev veicas viss super nav ko piebilst.

Kristīne Grahovska Iemiesojums
Kristīne Grahovska
10 / 13 / 2021

Paldies par lielisko darbu visiem šī veikala darbiniekiem, neskatoties uz to, ka vietne nedarbojas vislabākajā veidā. Man patīk, ka var veikt pasūtījumu un ka darbinieki ir gatavi sazināties. Paldies par ātru piegādi.

Natālija Anilionene Iemiesojums
Natālija Anilionene
9 / 20 / 2021

Sveiki visiem! Gribu atzīties – es esmu grāmatu tārps! Un tagad, Dievs, kāda laime! Esmu atradis savu elementu! Man nav lielāka prieka kā atvērt jaunu grāmatu, ieelpot smaržu un ienirt dziļumos... Liels paldies, ka esat. Un visai veikala komandai par lielisko ātro apkalpošanu, lielisko iepakojumu un ātro piegādi! Prieks jums un veselība! Cilvēki! Lasīt grāmatas! Un jā... man pat ir divi lasītāji. Vēlreiz - liels paldies!!!

Jeļena Jakuba Avatars
Jeļena Jakuba
9 / 10 / 2021

Lielisks serviss. Grāmatu piegāde uz Itāliju bija vienkārši "izcila". Viss ieradās laikā un ideālā stāvoklī.

Daniela Iemiesojums
Daniela
9 / 08 / 2021

Es nopirku vecu vēlmju sarakstu, tas atnāca divu dienu laikā. Liels paldies!

Marinas Venstades iemiesojums
Marina Venstade
8 / 25 / 2021 - Facebook

Paldies visiem, kas paveica lielisku darbu! Lielisks serviss. Ātrs un uzmanīgs personāls! Pasūtījums saņemts ātrāk nekā solīts! Paldies ! 🙏🏻🤝

Marinas iemiesojums
marina
8 / 25 / 2021

Šodien mana meita saņēma dāvanu 🎁, kuru pasūtīju no jums. Jūs padarījāt neiespējamo-iespējamo! Uzmanīgi, ātri un atsaucīgi - viss kā gaidīts! Serviss visaugstākajā līmenī! Paldies visiem par tik labu darbu! 💞

Nikolajs Kotevs Iemiesojums
Nikolajs Kotevs
8 / 24 / 2021

Dārgie draugi!
Šodien saņēmu sūtījumu ar grāmatām. Liels paldies!
Novēlu jums visiem, visu to labāko jūsu cēlajā misijā - nest zināšanas un prieku ikvienam, kam patīk grāmata!
Nikolajs Kotevs, Pravets, Bulgārija

Ruslans Iemiesojums
Ruslans
8 / 16 / 2021

Man vienkārši patīk šis veikals...

Maikls Iemiesojums
Michael
8 / 14 / 2021

Paldies par ātrumu! Paldies tiem. atbalsts ātrai atbildei. Es iesaku šo vietni ikvienam.

Tatjana Iemiesojums
Tatiana
8 / 04 / 2021

Paldies, viss ieradās ātri un ļoti labi iesaiņots.

Jūlija Iemiesojums
Julia
8 / 03 / 2021

Piegāde ir super ātra. No pasūtīšanas brīža Francijā paka bija nedēļas laikā. Grāmatas ideālā stāvoklī. Vienīgais negatīvais, viņi sajauca un atsūtīja nepareizo grāmatu (sērijā tādas ir vairākas). Bet neskatoties uz to, es joprojām pasūtīšu un noteikti iesaku

Arkādijs Iemiesojums
Arkādijs
7 / 22 / 2021

Grāmatu pasūtīju Toronto 17. jūnijā, saņēmu 9. jūlijā. Ļoti apmierināts, paldies!

Hope Avatar
<em>Nadežda</em> ("Cerība")
7 / 21 / 2021

Liels paldies veikala darbiniekiem. Īpašs paldies Jūlijai. Atradām grāmatu, kas principā nenonāca pārdošanā, un vienojāmies par iespēju to iegūt. Tagad man ir grāmata. Paldies par ātro un bezmaksas palīdzību! Iesaku Polaris

Nat Nat Avatar
Natālija Nata
7 / 19 / 2021 - Facebook

Ļoti apmierināts ar veikalu. Ir pasūtījuši vairāk nekā vienu reizi. Piegāde organizēta ļoti labi, kurjers atved tieši uz mājām. Piegāde uz Īriju aizņem 5-7 darba dienas. Grāmatas ir ideāli iesaiņotas, lai to izņemtu no kastes, man tā bija pilnībā jāizjauc (kaste).
Man bija jautājumi par grāmatām, veikala darbinieki atbild ātri un precīzi.
Es iesaku šo veikalu visam.

Endrjū. Jasjuks. Iemiesojums
Endrjū. Jasjuks.
7 / 09 / 2021

Patiešām viss ir vienkārši. Ātri un ērti. Paldies

Arsēnijs Korabeļskis iemiesojums
Arsēnijs Korabeļskis
7 / 09 / 2021

Veikala darbinieki vienmēr ir draudzīgi. Pārsvarā lasu specifisko literatūru, tāpēc esmu ļoti gandarīts, ka tā vienmēr ir klāt veikala sortimentā, kā arī, ka veikala darbinieki reizēm palīdz pasūtot lietotas grāmatas. 10/10

Sergejs Avatars
Sergei
6 / 27 / 2021

Laba izvēle, ātra piegāde

Alīna Iemiesojums
Алина
6 / 22 / 2021

Es vairākas reizes pasūtīju grāmatas uz Lielbritāniju. Viss atnāca dažu dienu laikā, lieliskā stāvoklī. ES iesaku!

Gaļina Krēmere Iemiesojums
Gaļina Krēmere
6 / 15 / 2021

Liels tev paldies! Esam jau saņēmuši divus pasūtījumus: vienu uz Vāciju, otru uz Spāniju. Pats veikals meklēja abas grāmatas no citiem piegādātājiem, dizains ir ērts un bez problēmām. Ar nelielām neskaidrībām - ļoti draudzīga komunikācija. Jau gatavojam pieprasījumu trešajam pasūtījumam

Marina Kozlova Iemiesojums
Marina Kozlova
6 / 11 / 2021

Ne pirmo reizi pasūtu šeit grāmatas. Viss ir ātri un skaidri! Priecājos, ka atradu šo veikalu. Paldies!

Jūlija Dņestrjanska iemiesojums
Jūlija Dņestrjanska
6 / 05 / 2021

Ļoti ātra piegāde. Grāmatas ieradās lieliskā stāvoklī.Paldies!

Violeta Iemiesojums
Violeta
5 / 15 / 2021

Aciu!!! Tu esi brīnišķīgs. Es ļoti novērtēju darbu, ko esat paveicis, lai ļautu man izbaudīt grāmatu.

Natālijas Gordonas iemiesojums
Natālija Gordona
5 / 11 / 2021

Ar prieku vēlos uzslavēt tiešsaistes grāmatnīcas Polaris darbinieku labi koordinēto darbu - "Kniga.LV"! Grāmatas pērku jau daudzus gadus un esmu apmierināta ar apkalpošanas kvalitāti: veikalos vienmēr ļoti atsaucīgas pārdevējas: palīdz atrast interesējošo literatūru. Pirmo reizi interneta veikalā pasūtīju 8. maijā , 2021. Ar nepacietību gaidu to dienu, kad mājās atvedīs paciņu ar maniem mīļākajiem krievu literatūras šedevriem :))) Ar cieņu, Natālija:)))

Inna Iemiesojums
Inna
5 / 07 / 2021

Paldies, ļoti ātri apstrādāts un apstiprināts pasūtījums, saņemts 2 dienu laikā!

Inga Gabrielevičiene Avatar
Inga Gabrielevičiene
4 / 28 / 2021

Paldies, jums iet lieliski!😀

Jevgeņija Iemiesojums
Eugene
4 / 26 / 2021

Biju patīkami pārsteigta par darbinieku izrādīto rūpību!Tas tagad daudziem pietrūkst!Ieteikšu visiem saviem draugiem!Liela grāmatu izvēle,interesanta reklāma,kuru prieks klausīties,un vēlos iegādāties visu uzreiz😊 Novēlu veiksmi ilgtermiņā!

Jeļena Olsena iemiesojums
Jeļena Olsena
4 / 16 / 2021

Tā nu beidzot atradu iespēju papildināt bibliotēku ar grāmatām krievu valodā - ar saprātīgu piegādes politiku uz Norvēģiju :) Mans pasūtījums grāmatai tika izpildīts, domāju, rekordīsā laikā - liels paldies! Es vienmēr būšu ar tevi tagad, dārgais Polaris! 🙂

Olga Iemiesojums
Olga
4 / 14 / 2021

Pārsteidzošs stāsts par vienu Rozā pasaku grāmatu no tālās bērnības un vienu apbrīnojamu darbinieci - Jūliju, kurai izdevās grāmatu atrast un nosūtīt, ļaujot jums ienirt visjaukākajās jaunības atmiņās. Absolūts šī interneta veikala un grāmatu meklēšanas servisa ieteikums! Šeit - neiespējami - iespējams!

Gelarijs Sulainis Avatars
Gelarijs Sulainis
4 / 03 / 2021 - Google

Liela biroja piederumu izvēle. Un produkta kvalitāte. Lielisks serviss un klientu apkalpošana.

Dana Iemiesojums
Dana
3 / 29 / 2021

Personāls ir lielisks un atsaucīgs, atbildēs uz jebkuru jautājumu par interesējošo grāmatu. Ātra piegāde. Es tikko iemīlējos šajā veikalā, tikai šeit es pasūtu grāmatas.

Mihails Timofejevs Iemiesojums
Mihails Timofejevs
3 / 24 / 2021 - Google

Ļoti draudzīgs kompetents personāls

Olga Severodoņeckas iemiesojums
Olga Severodoņecka
3 / 20 / 2021 - Facebook

Lielisks interneta veikals! Plaša grāmatu izvēle, ātra pasūtījumu apstrāde - piemēram, 17 pozīciju pasūtījums tika apstrādāts vienas dienas laikā un tas no Rīgas tika piegādāts Somijā trīs dienu laikā! Arī par brīvu. Ir viegli un vienkārši izsekot pasūtījuma statusam. Man ļoti patīk iespēja pasūtīt grāmatu, kuras nav veikalā, bet tā tiks atnesta pēc jūsu pieprasījuma. Liels paldies par jūsu darbu un doto iespēju baudīt grāmatas krievu valodā visā pasaulē!

Andrejs Krotovs Avatars
Andrejs Krotovs
3 / 18 / 2021 - Google

Lieliski darbinieki. Viņi man palīdzēja izvēlēties bērnam grāmatu, kuru meita labprāt izlasītu.

Olga Lipska Iemiesojums
Olga Lipska
3 / 17 / 2021 - Google

Vienmēr lieliska atmosfēra,cilvēki,kas strādā šajā vietā var Jūs iepazīstināt ar jauno produktu pasauli un orientēt Jūs pēc Jūsu pieprasījuma.Liela grāmatu izvēle.Paldies!

Pēteris Hlebins Iemiesojums
Pēteris Hļebins
3 / 17 / 2021 - Google

Es varu pasūtīt grāmatu

Melinda Goršanova Iemiesojums
Melinda Goršanova
3 / 16 / 2021 - Facebook

Saprātīgas cenas, ātra piegāde.

Vasilisa Iemiesojums
Vasilisa
3 / 12 / 2021

Man patīk šis interneta veikals

Gundega Švarcberga Avatars
Gundega Svarcberga
3 / 12 / 2021

"Polaris" ir labākā grāmatnīca. Pirmkārt, tik lielu mīlestību pret grāmatām es nekur neesmu sastapusi. Iepriekš neviens nebija palīdzējis atrast retas grāmatas. Pateicoties "Polaris" tiku un izlasīju iekārojamākās grāmatas. Viņiem ir svarīgi, lai jebkura grāmata atrastu savu lasītāju (neatkarīgi no tā, kurā gadā izdota). Otrkārt, veikals ir daudzveidīgs katrai gaumei. Polaris piepilda sapņus! Liels paldies! 

Gundega Švarcberga Avatars
Gundega Svarcberga
3 / 12 / 2021 - Facebook

"Polaris" ir labākā grāmatnīca. Pirmkārt, tik lielu mīlestību pret grāmatām es nekur neesmu sastapusi. Iepriekš neviens nebija palīdzējis atrast retas grāmatas. Pateicoties "Polaris" tiku un izlasīju iekārojamākās grāmatas. Viņiem ir svarīgi, lai jebkura grāmata atrastu savu lasītāju (neatkarīgi no tā, kurā gadā izdota). Otrkārt, veikals ir daudzveidīgs katrai gaumei. Polaris piepilda sapņus! Liels paldies! 🙂

Jūlija Pikalova Iemiesojums
Jūlija Pikalova
3 / 11 / 2021 - Facebook

Grāmatas tikko piegādātas. Kārtīgi iepakots, ātrs (divas dienas pirms sākotnējā datuma), caurspīdīgs no pirmās pirkuma minūtes. Un pati vietne ir ļoti lietotājam draudzīga. Paldies, es nopirkšu vēl no jums!

Vai jums ir lojalitātes programmas?

Natālija Jaškova Iemiesojums
Natālija Jaškova
3 / 11 / 2021

Esmu ļoti apmierināta ar sortimentu un darbinieku uzmanību. Prieks atgriezties šajā veikalā! Paldies!

Marinas Glocbahas iemiesojums
Marina Glocbaha
3 / 09 / 2021

Liels paldies, ka atradāt man tikko Krievijā izdotās grāmatas un nosūtījāt tās uz Nīderlandi! Jums ir lieliska grāmatu izvēle!

Andrejs Ustinovs Avatars
Andrejs Ustinovs
3 / 09 / 2021 - Google

Grāmatu veikals. Labi!

Vlada Vladkina Iemiesojums
Vlada Vladkina
3 / 04 / 2021 - Google

Pārdevēji var dot padomu, zinoši . Grāmatas var pasūtīt, ja tās nav pieejamas

Karīna Zubkova Iemiesojums
Karīna Zubkova
3 / 03 / 2021

Piektdien pasūtīju divas grāmatas, un trešdien saņēmu savu paku! Viss ir ļoti ātri, vienkārši, glīti un droši iepakots mīkstā un vienkāršā plēvē! Grāmatas ideālā stāvoklī, viss kā pasūtīts, plus pielika grāmatzīmi ar veikala logo, ļoti jauki un ļoti apmierināti, paldies!! 🙂

Alena Iemiesojums
Alena
2 / 26 / 2021

Otrajā reizē, kad veicu pasūtījumu, visu saņēmu laikā un + dāvana, klienta karte. Tagad varu izmantot atlaidi! Paldies

irina sepfe Iemiesojums
irina sepfe
2 / 24 / 2021 - Google

Lielisks veikals ar brīnišķīgu personālu!!

miera uzturētājs e_e Avatars
miera nesējs e_e
2 / 21 / 2021 - Google

Draudzīgi darbinieki. Viņi man palīdzēja atrast un pasūtīt vajadzīgās grāmatas.

Tatjanas iemiesojums
Tatiana
2 / 17 / 2021

Esmu ļoti apmierināta 🤞 Pats pasūtījums, tā apstrāde un nosūtīšana uz Lietuvu aizņēma tikai nedēļu. Grāmatas ir labi iepakotas. Paldies 🤗 Būsim draugi 🤗

Inna Iļjuhina Iemiesojums
Inna Iļjuhina
2 / 16 / 2021 - Facebook

Liels paldies! Pasūtīju mammai grāmatas, piegāde bija ļoti ātra un kurjers palīdzēja mammai atnest grāmatas līdz durvīm, kā jau prasīju. Ļoti iesaku! 🌷

Marina Karagoza iemiesojums
Marina Karagoza
2 / 15 / 2021

Šī bija mana pirmā pieredze ar jūsu veikalu. Viens milzīgs prieks! Pirmkārt, es vēlos atzīmēt jūsu veikala supergudro vietni. Ļoti ērti un praktiski, plaša literatūras izvēle. Pasūtījuma apstrāde un piegāde precīzi laikā. Es ceru kļūt par jūsu pastāvīgo virtuālo apmeklētāju. Veiksmi un panākumus! Paldies!

Vasilisa Iemiesojums
Vasilisa
2 / 13 / 2021

Esmu apmierināts ar Polaris interneta veikalu Vēlos vairāk iespēju, piemēram: Albumi bērniem "Manas pirmās lapas" vai foto albumi 10:15 formātā

Alīna Netesova Iemiesojums
Alīna Netesova
2 / 10 / 2021 - Facebook

Es mīlu šo veikalu! Dzīvojot Eiropā, jūs varat pasūtīt grāmatas krievu valodā par saprātīgām cenām. Ātra piegāde, lielisks serviss. Pat ja grāmatas nav noliktavā, tās var pieprasīt un viss tiks atrasts un nosūtīts. Liels paldies, ka esat ❤️

Gala Moore iemiesojums
Gala Mūra
2 / 08 / 2021

Paldies par jūsu smago darbu. Par izcilu apkalpošanu, par tik milzīgu grāmatu izvēli. Augstākās klases profesionāļiem veikalos. Man došanās uz Polaris ir kā dvēseles svētki. Īpašs paldies veikalam Origo. Es tevi mīlu, tu esi labākais. Jūsu padoms ir nenovērtējams.

Anita Gudkova Iemiesojums
Anita Gudkova
2 / 06 / 2021 - Google

Brīnišķīgs veikals: liela grāmatu izvēle katrai gaumei, rakstāmpiederumi, spēles, kalendāri! Jūs varat pasūtīt grāmatu, ja tā nav pieejama uz vietas. Pārdevējas ir zinošas un pretimnākošas, ar vienmēr prieks parunāties. Paziņojiet par atlaidēm! Liels paldies!

Aleksandra iemiesojums
Alexander
2 / 02 / 2021

Lielisks serviss! Rūpīga iepakošana, ātra piegāde. Vienmēr pieklājīgi un saprātīgi operatori! Paldies!!!

Kristīnas Poghosjanas iemiesojums
Kristīna Pogosjana
2 / 01 / 2021

Brīnišķīgs serviss, ātra piegāde. Pasūtīju uzreiz 9 grāmatas, katra tika iepakota atsevišķi. Jauks bonuss ir kalendārs. Pasūtīšu vēl 🙂

Olga Iemiesojums
Olga
1 / 29 / 2021

Paldies! Viss ir skaidrs, ātri, ērti! Bija prieks veikt darījumus ar jums!

Irina Simaņenkova Iemiesojums
Irina Simaņenkova
1 / 29 / 2021 - Facebook

Krāšņas grāmatas.Iesaku.😊 Ātra piegāde un lieliskas cenas.
, kā arī atsaucība un efektivitāte visaugstākajā līmenī🤗 pasūtīts 26. janvārī, saņemts 28. janvārī. Liels paldies🤗

Tatjana Vinsona iemiesojums
Tatjana Vinsone
1 / 28 / 2021

Lielisks darbs! Prieks ar jums veikt darījumus! Paldies!

Nikolass Iemiesojums
Nicholas
1 / 27 / 2021

Ļoti labs serviss, bagātīga izvēle un saprātīgas cenas. Pirms tam viņi izmantoja Vācijas, Spānijas un Dānijas veikalus. Labi, ka tagad ir iespēja pasūtīt savā veikalā. Paldies.

Katja Iemiesojums
Katya
1 / 25 / 2021

Grāmatas saņēmu ļoti ātri. Paldies. Pasūtīšu vēl....

Jūlijas Oborunas iemiesojums
Jūlija Oboruna
1 / 19 / 2021

5 zvaigznes! Bija viegli veikt pasūtījumu.Ātri savākti un nosūtīti. ES iesaku!

Daina Urtāne Avatars
Daina Urtāne
1 / 15 / 2021

Miliie kniga.lv internetveikala darbinieki. Esmu tik priecīga par jūsu veikalā dotajām iespējām. Tā kā neesmu aizsusi krievu valodu, varu lasīt arī krievu valodā, izmantojot iespēju iegādāties grāmatas daudz lētāk. Saņemu arī rokdarbu grāmatas, kuras citur nemaz nenopirktu. Bet vislielākais paldies darbiniekiem par rūpību, ar kādu sūtījumu tiek iesaiņots, par patīkamo bonusu grāmatzīmes veidā, ātro apkalpošanu. Veselību jums visiem. Jūs arī palīdzat dzīvot.

Svetlana Iemiesojums
Svetlana
1 / 12 / 2021

Liels paldies! Es dzīvoju Anglijā un grūti pasūtīt grāmatas krievu valodā, bet šeit var saņemt arī piegādi.👍

Marika Zundure Avatar
Marika Zundure
1 / 12 / 2021

Laimīgu Jauno gadu visiem Polaris tīkla darbiniekiem! Vienmēr prieks ar jums strādāt! Jūs izceļaties ar efektivitāti un labo gribu! Pašreizējos apstākļos es īpaši pateicos Jūlijai, kura kļuva par svarīgu tiltu starp maniem pasūtījumiem un to kvalitatīvo izpildi. Man paveicās - tilts ir uzticams, vienmēr ir risinājums, arī tad, kad grāmata ir izpārdota! Prieks mums visiem šogad! Turpiniet lasīt labas grāmatas! Un mēs to darīsim kopā ar mūsu draugu, veikalu Polaris!

Aļona Sļivica Avatars
Aļona Sļivica
1 / 11 / 2021 - Facebook

Liels paldies veikalam kniga.lv Polaris. Brīnišķīgas grāmatas, visādas akcijas, bezmaksas un, Galvenāis, ātra piegāde! Ļoti apmierināts, iesaku!💯
Īpašs paldies par mazu dāvaniņu, grāmatzīmi ar kalendāru❤

Karolīnas iemiesojums
Caroline
1 / 09 / 2021

Pirmo reizi nolēmu pasūtīt uz Norvēģiju. Esmu ļoti apmierināta, pasūtīju arī grāmatu no sava saraksta. Piegāde ātra, iepakojums labs. Es vienmēr pērku grāmatas šajā veikalā.

Džūlija Marē iemiesojums
Jūlija Mare
1 / 08 / 2021 - Google

Brīnišķīgi atsaucīgi darbinieki, iecienīts veikalu tīkls.

Polīnas iemiesojums
Paulīne Agu
12 / 30 / 2020

Esmu ļoti pateicīgs par jūsu darbu! Nesen atklāju jūsu vietni un atradu kaut ko tādu, kas vairs nav pieejams nekur citur. Uzreiz veicu pasūtījumu un pēc trīs dienām grāmatas jau bija manās rokās + saņēmu mazas dāvaniņas! Tas ir ļoti jauki! Man liekas, ka tik ātras piegādes nav pat Igaunijā. Ļoti apmierināts! Labklājību jums! Laimīgu Jauno gadu!

Anita A Avatar
Anita A
12 / 30 / 2020 - Google

Grāmata vienmēr ir labākā dāvana! Milzīgs grāmatu, enciklopēdiju, spēļu, pastkaršu, kalendāru un citu klāsts!!! Draudzīgs personāls ☀️☀️☀️ Ļoti palīdzēja dāvanu izvēlē!!!🎁🎀🎉🎄

Alīna Meļihova Iemiesojums
Alīna Meļihova
12 / 20 / 2020 - Facebook

Ļoti laba grāmatu izvēle, lielisks serviss, ātra piegāde visā Eiropā. Esmu ļoti apmierināta un priecīga pasūtot grāmatas sev un bērniem. ES iesaku!

Minna Binkmane Iemiesojums
Minna Binkmane
12 / 18 / 2020 - Facebook

Pēc pasūtījuma no Krievijas tika piegādāta vesela grāmatu sērija, kuras Rīgā nav pirktas jau 10 gadus. Liels paldies par rūpēm! Tās nav tikai grāmatas, jūs palīdzat piepildīties maziem sapņiem un padarīt cilvēkus laimīgākus.

Jana Bagrova Iemiesojums
Jana Bagrova
12 / 18 / 2020 - Facebook

Es pasūtīju grāmatu no jūsu veikala pa e-pastu.

Šodien saņēmu paciņu! Liels paldies, guvu ļoti patīkamu pieredzi - ātri pasūtīts, ātri piegādāts, prieks ar Jums sazināties!

Vēlreiz paldies un priecīgus svētkus!

Minna Binkmane Iemiesojums
Minna Binkmane
12 / 18 / 2020 - Google

Pēc pasūtījuma no Krievijas tika piegādāta vesela grāmatu sērija, kuras Rīgā nav pirktas jau 10 gadus. Liels paldies par rūpēm! Tās nav tikai grāmatas, jūs palīdzat piepildīties maziem sapņiem un padarīt cilvēkus laimīgākus.

Helēna Endriksone Iemiesojums
Helēna Endriksone
12 / 09 / 2020

izcili!

Tatjanas iemiesojums
Tatiana
12 / 08 / 2020

Liels paldies! Grāmatas Norvēģijā atnāca 10 dienās, viss saskaņā ar pasūtījumu. Paldies arī par ātrām atbildēm un padomiem aktuālos jautājumos! Tas bija ļoti jauki!

Alesja Vladimirovna Iemiesojums
Alesja Vladimirovna
12 / 04 / 2020 - Facebook

Labs diennakts laiks! 🤗
Šobrīd saņēmu sūtījumu ar grāmatām🥰
Tik skaisti un nebiju gaidījis, ka būs tik ātri 😻(nedaudz vairāk kā nedēļa līdz Austrijai).
Gan puiši, gan es esam sajūsmā.
Liels paldies 😊 par ātro piegādi, par krāsainajām un kvalitatīvajām grāmatām, par klienta karti un par labvēlību komunikācijā un konsultācijās. No šī brīža mēs vienmēr pasūtīsim no jums. Šī ir pirmā reize, kad pasūtu grāmatas tiešsaistē. Krievu grupai Austrijā tevi konsultēja svešinieki, un es ļoti priecājos, ka starp desmitiem interneta veikalu izvēlējos tieši tevi.🤗 Jūs esat super!
Veiksmi Jūsu mājīgajam veikalam un vairāk klientu!🤗
Vēlreiz paldies!!!!🌹🌹🌹🌹🌹

Alesja Sultani iemiesojums
Alesja Sultani
12 / 04 / 2020

Labs diennakts laiks! 🤗 Šobrīd saņēmu sūtījumu ar grāmatām 🥰 Tik skaista un nebiju gaidījusi, ka būs tik ātri 😻 (nedaudz vairāk kā nedēļu pirms Austrijas). Gan puiši, gan es esam sajūsmā. Liels paldies 😊 par ātro piegādi, par krāsainajām un kvalitatīvajām grāmatām, par klienta karti un par labvēlību komunikācijā un konsultācijās. No šī brīža mēs vienmēr pasūtīsim no jums. Šī ir pirmā reize, kad pasūtu grāmatas tiešsaistē. Krievu grupai Austrijā tevi konsultēja svešinieki, un es ļoti priecājos, ka starp desmitiem interneta veikalu izvēlējos tieši tevi.🤗 Jūs esat super! Veiksmi Jūsu mājīgajam veikalam un vairāk klientu!🤗 Vēlreiz paldies!!!!🌹🌹🌹🌹🌹

Nats Iemiesojums
Nat
11 / 29 / 2020

Lielisks serviss. Labas grāmatas. Ātrā piegāde. Nebija nekādu problēmu. Paldies.

Vadims Iljasovs Iemiesojums
Vadims Iļjasovs
11 / 28 / 2020

Paldies par ātru un precīzu pasūtījuma izpildi. Grāmatas nebija saburzītas, stūri nesaburzīti, par ko sākotnēji baidījās pasūtot. Redzams, ka šādas bažas tiek ņemtas vērā, iepakojot grāmatas. Pasūtīsim vēl.

Jeļena Kornetova Iemiesojums
Jeļena Kornetova
11 / 26 / 2020

Nelika vilties! Grāmatas ir tieši tādas, kā aprakstīts un ātri nosūtītas. Man pašai patīk iet uz grāmatnīcu, bet ne vienmēr tas izdodas. Liels paldies par jūsu darbu!

Nadezda Fjodorova Iemiesojums
Nadezda Fjodorova
11 / 25 / 2020 - Google

Ļoti laba grāmatu izvēle, piemēram, bērnu, daiļliteratūra, vēsture utt.

Ilona Krasnopjorova Iemiesojums
Ilona Krasnopjorova
11 / 21 / 2020 - Facebook

Paldies. Kurjers tikko piegādājis paku. Man vienmēr patīk grāmatas.

Jevgeņija Iemiesojums
Eugene
11 / 19 / 2020

Ļoti ātra piegāde uz ārzemēm, ar piegādes dienesta paziņojumiem. Grāmatas ieradās labi iesaiņotas un lieliskā stāvoklī! Lielisks serviss! Paldies visiem iesaistītajiem!

Marija Breivīte Iemiesojums
Marija Breivīte
11 / 19 / 2020 - Facebook

Zakaz bil sdelan 6.11, moje sokroviche prishlo segodnja, 19.11. Ozidanie togo stoilo, schastju net predela. Liels tev paldies..

Irina Iemiesojums
Irene
11 / 19 / 2020

Liels paldies! Grāmatas saņemtas 6 dienās Nīderlandē.

Tatjana Spelmana iemiesojums
Tatjana Spēlmane
11 / 17 / 2020 - Facebook

Pasūtīju grāmatas 13.11, šodien jau grāmatas turu rokās 17.11, tās piegāde uz Somiju bija 4 dienas (no kurām 2 dienas ir brīvas). Ļoti labi iepakots! Liels tev paldies!
Uz jautājumiem tiek atbildēts ļoti ātri! Ļoti apmierināts! 😌

Volkoviča Inese Iemiesojums
Volkovičs Inese
11 / 11 / 2020

Sveiki! Man tu tik ļoti patīc! Diemžēl man joprojām ir liegta iespēja apmeklēt Rīgu un apmeklēt Polaris veikalu, interneta veikals deva iespēju bez lielas kavēšanās iegādāties grāmatas. Pasūtījumi nāk ātri, kas ir ļoti jauki. Man patīk klausīties Oļegu Peku, viņa jauno produktu prezentācija palīdz orientēties grāmatu dažādībā.

Aleksandra Kaļiņina iemiesojums
Aleksandrs Kaļiņins
11 / 03 / 2020

Esmu šī tīkla klients daudzus gadus. Mani vienmēr ir iepriecinājis fokuss uz klientu, personāls vienmēr iet uz tikšanos un cenšas visu izdarīt perfekti.

Oksana Trofimoviča Iemiesojums
Oksana Trofimoviča
11 / 02 / 2020 - Facebook

Spasibo bolsoe, ocen dovoljna zakazom🥰❤️🥰dostavka v Ireland zanjala 14 dnej(vozmozno s ucetom virusa, dlja oformlenija zakaza 3dnja, Delivery service problem zanjalo vse ostaljnoe, polznikauc e-pasts cjato polzite). ..

Diānas Plešeinas iemiesojums
Diāna Plešeina
10 / 30 / 2020

Grāmatas sasniedza Norvēģiju 7 dienās! Liels paldies!

Cluzel Ioulia Iemiesojums
Cluzel Ioulia
10 / 27 / 2020

Lielisks veikals ar plašu grāmatu izvēli. Man kā ārzemēs dzīvojošajam ir īpaši patīkami piekļūt jauniem produktiem un iespēja tos iegādāties. Piegāde ir ļoti ātra. Paldies !

Jeļena Bezmenova Iemiesojums
Jeļena Bezmenova
10 / 21 / 2020 - Facebook

Ļoti apmierināts ar servisu un preču klāstu (liela izvēle). Veica pasūtījumu vietnē. Uz Spāniju piegādāts 8 dienu laikā. Visas grāmatas bija labi iesaiņotas un piegādātas lieliskā stāvoklī. Liels paldies!!

Natālija Zaiceva Iemiesojums
Natālija Zaiceva
10 / 17 / 2020 - Google

Patīkami, ka mūsu pilsētā ir šādi veikali ar lielu sortimentu un draudzīgu personālu.

Liāna-Lija Niko Avatars
Liāna-Lija Niko
10 / 16 / 2020 - Facebook

Liels paldies. Līdz Anglijai bija vajadzīgas 7 dienas.

Andželas Bingertas iemiesojums
Andžela Bingerta
10 / 16 / 2020 - Facebook

Piegāde nav no lētākajām, bet grāmatas kvalitāte ir izcila 👍👍👍 Un jā, piegāde notiek laikā un bez problēmām. ES iesaku!!!

Tamāra Ivanova Iemiesojums
tamāra Ivanova
10 / 13 / 2020 - Google

Liela interešu grāmatu izvēle.Interesanta bērnu literatūra.Darba burtnīcas ar uzdevumiem bērniem krievu valodā! Uzmanīgi darbinieki!

Natālija Zaharjata iemiesojums
Natālija Zaharjata
10 / 07 / 2020 - Facebook

Stilīgi, mājīgi, garšīgi! Lielisks serviss.

Irina Supruna Iemiesojums
Irina Supruna
10 / 07 / 2020 - Google

Vienmēr ērti. Kompetenti pārdevēji. Plaša izvēle

Alīna Abreu iemiesojums
Alīna Abreu
10 / 06 / 2020 - Facebook

Es dzīvoju Portugālē. Pasūtīju grāmatas, kuras ļoti gribēju iegādāties. Un cena ļoti pieņemama.Saņemta 1.5 nedēļās. Ļoti, ļoti apmierināts. Liels paldies 🌸 iesaku 100%

Talivaldis Grišāns Avatars
Tālivaldis Grišāns
10 / 06 / 2020

Pienācīgs profesionalitātes līmenis. Pateicoties Jūlijai, viņa ir ļoti kompetenta un aktīva. Piegāde laba un ērta. Grāmatu izvēle ir daudzveidīga, ieskaitot retus izdevumus. Paldies par darbu, ļoti svarīgi un tik nepieciešami!!!

Andrejs Dargels Iemiesojums
Andrejs Dārgels
10 / 03 / 2020 - Facebook

Interneta veikals - super ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
23.09 veikts pasūtījums, piegādāts 02.10 uz Angliju.
Grāmatu izvēle ir milzīga. Ja kaut kas nav atrasts, pēc pieprasījuma viņi to noteikti atradīs.

Jūlija Severova iemiesojums
Jūlija Severova
10 / 03 / 2020 - Facebook

Gribu izteikt sirsnīgu apbrīnu par jūsu darbinieci Larisu Saharovā.Viņa ir ļoti uzmanīga pret klientu, erudīta, daudz lasīju no viņas iesnieguma, tikai man kā klientam.

Marinas Minasidi iemiesojums
Marina Minasidi
9 / 28 / 2020

Liels paldies par grāmatām! Baudīt īstu dzīvu grāmatu otrā pasaules malā savā dzimtajā valodā un pat tad, kad ģimenē visi ir saņēmuši savu dārgo lasāmvielu, ir īsts brīnums!!!

Jekaterina Arhirejeva Iemiesojums
Jekaterina Arhirejeva
9 / 26 / 2020 - Google

Labs veikals. Liels sortiments. Lielisks serviss.

Jurijs Gluhovskis Iemiesojums
Jurijs Gluhovskis
9 / 24 / 2020 - Google

Man joprojām patīk papīra grāmatas ar labām ilustrācijām. To ir ļoti daudz un veikalā var redzēt un mazliet izlasīt visu, ko esi skatījies un nav ietīts plēvē, kas man grāmatnīcās vienmēr šķitis dīvaini.

Annas Stjuartes iemiesojums
Anna Stjuarte
9 / 19 / 2020

Paldies par kvalitatīvo pakalpojumu. Grāmatas ātri nonāca Francijā. Viss ir super!

Ivans Savins Iemiesojums
Ivans Savins
9 / 19 / 2020

Profesionāļi savā jomā - brīnišķīgi veikali, zinoši un laipni darbinieki Ģertrūdes 7, Molā, Dominā un Origo. Pasūtījumu serviss darbojas lieliski; pat tad, ja tirāža jau sen ir izpārdota, viņi grāmatu atradīs un operatīvi piegādās, kā arī informēs, kad gaidāma vajadzīgā tirāža. No visiem Latvijas grāmatu tirgotājiem Polaris neapšaubāmi tur visaugstāko apkalpošanas latiņu. Klienta karte ir patīkams bonuss un atlaide tiek apvienota ar akcijām veikalā. Paldies!

Google Avatar lietotājs
Google lietotājs
9 / 14 / 2020 - Google

Lielisks krievu literatūras veikals!

Swug_Rubbit Iemiesojums
Swug_Rubbit
9 / 14 / 2020 - Google

Lielisks krievu literatūras veikals!

Antona Sergejeva emuārs Avatars
Antona Sergejeva emuārs
9 / 07 / 2020 - Google

Jauks veikals.Meklēju zinātniskās fantastikas un programmēšanas grāmatu.Pārdevēji bija izpalīdzīgi.

Google Avatar lietotājs
Google lietotājs
9 / 07 / 2020 - Google

Jauks veikals.Meklēju zinātniskās fantastikas un programmēšanas grāmatu.Pārdevēji bija izpalīdzīgi.

Ira Vertunova Iemiesojums
Ira Vertunova
8 / 28 / 2020 - Google

Pozitīvi pārdevēji👍😊

Google Avatar lietotājs
Google lietotājs
8 / 28 / 2020 - Google

Pozitīvi pārdevēji👍😊

Natālija Iemiesojums
Natalia
8 / 22 / 2020

Mans mīļākais grāmatnīca. Lielisks serviss. Pieņemamas cenas.

Google Avatar lietotājs
Google lietotājs
8 / 18 / 2020 - Google

Brīnišķīga vieta un burvīgi pārdevēji!

Olga Meļņika iemiesojums
Olga Meļņika
8 / 18 / 2020 - Google

Brīnišķīga vieta un burvīgi pārdevēji!

Roberts Kula iemiesojums
Roberts Kūla
7 / 25 / 2020 - Google

Ir pieejama laba grāmatu izvēle un grāmatu pasūtīšana. Jā, cenas ir augstas, bet tas ir saprotams. Tagad pārsvarā viss ir elektroniski. Turklāt Latvijā ne tik daudz tiek drukāts krievu valodā. Es šajā veikalā pērku grāmatas jau vairākus gadus un dažreiz vienkārši dodos apskatīt jaunas preces. Ir kafejnīca, kur var pasēdēt un lasīt. Ja esat kaut ko palaidis garām, vienmēr varat uzzināt vietnē internetā.

Google Avatar lietotājs
Google lietotājs
7 / 25 / 2020 - Google

Ir pieejama laba grāmatu izvēle un grāmatu pasūtīšana. Jā, cenas ir augstas, bet tas ir saprotams. Tagad pārsvarā viss ir elektroniski. Turklāt Latvijā ne tik daudz tiek drukāts krievu valodā. Es šajā veikalā pērku grāmatas jau vairākus gadus un dažreiz vienkārši dodos apskatīt jaunas preces. Ir kafejnīca, kur var pasēdēt un lasīt. Ja esat kaut ko palaidis garām, vienmēr varat uzzināt vietnē internetā.

Džūlija H Iemiesojums
Džūlija H
7 / 24 / 2020 - Google

Lielisks grāmatnīca! Grāmatas mums tiek vestas pēc pasūtījuma vairāk nekā piecus gadus, turklāt vienmēr precīzi un skaidri! 😊
Un uz vietas vienmēr ir ko nopirkt gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Oļesja Iemiesojums
Olesya
7 / 14 / 2020

Labdien,Vēlos pateikties veikala polaris darbiniecei Anastasijai par piegādes organizēšanu,liels paldies par operatīvumu un palīdzību.Izcila apkalpošana!.

Google Avatar lietotājs
Google lietotājs
6 / 21 / 2020 - Google

ļoti labi konsultanti, bet nav liela literatūras izvēle

Marija Salakovskaja iemiesojums
Marija Salakovska
6 / 21 / 2020 - Google

ļoti labi konsultanti, bet nav liela literatūras izvēle

Tatjana Bukareva Iemiesojums
Tatjana Bukareva
6 / 18 / 2020 - Google

Lielisks veikals.

Jeļena Šmarajeva Iemiesojums
Jeļena Šmarajeva
5 / 26 / 2020 - Facebook

Aizbraucot uz ārzemēm, ir tāda problēma: nevar vienkārši aizbraukt un grāmatnīcā nopirkt grāmatu krievu valodā. Un tagad ir pienākuši tādi laiki, kad pat neviens no Maskavas nebrauc uz Prāgu un nelido. Bet Polaris Latvia Bookstores atvēra interneta veikalu, un Gaļina Juzefoviča par to rakstīja - un voila, pēc 11 dienām man ir kalns neizlasītu papīra grāmatu (patiesībā nevis kalns, bet četras, bet ļoti foršas). Nekaunīga izvēle, ir daudz, patīkami ātra piegāde, visas iepakojumā esošās grāmatas savās vietās - pasūtīšu un ieteikšu draugiem. Paldies!

Marina Mickevicene Iemiesojums
Marina Mickavičiene
5 / 23 / 2020

Tikai labākās atsauksmes! Grāmatu izvēle liela, grāmatas ļoti kvalitatīvas. Un kas pārsteidza - PIEGĀDE !!!! Ļoti ātri. Es veicu pasūtījumu uz 05, un sūtījumu saņēmu 20. datumā. Un tas neskatoties uz to, ka sūtījums tika pasūtīts uz Lietuvu. Bija 23 procenti apmierināts. Liels tev paldies. Noteikti pasūtīšu vēl un vēl!

Aidas Buzys Iemiesojums
Aids Buzys
5 / 20 / 2020

Viss ir super! Paldies. Pasūtīju svētdien, un šodien, trešdien, man grāmatas jau ir Lietuvā. Liels tev paldies!

Tatjana Efimova Iemiesojums
Tatjana Efimova
5 / 16 / 2020 - Facebook

Labas cenas un tikai dažas dienas starp pasūtīšanu un saņemšanu, ļoti apmierināts!

Eleonora Kočana iemiesojums
Eleonora Kočana
3 / 27 / 2020 - Facebook

Liela grāmatu izvēle. Apkalpošana caur interneta veikalu izcila💗profesionāls, atsaucīgs konsultants! ♥️

Gaļina Ostapčuka Iemiesojums
Gaļina Ostapčuka
2 / 27 / 2020 - Facebook

Mīli veikalu! Liela grāmatu izvēle. Apkalpošana caur interneta veikalu izcila👍profesionāls, atsaucīgs konsultants. Esmu sajūsmā ☺️

Andrejs Žukovs Iemiesojums
Andrejs Žukovs
2 / 20 / 2020 - Google

Ļoti draudzīgs personāls un franču mūzika vienmēr skan mājīgā kafejnīcā, kur var lasīt vai mierīgi pasēdēt))

Oksana Gabere Iemiesojums
Oksana Gabere
2 / 14 / 2020 - Facebook

Laba grāmatu izvēle, konsultanti vienmēr gatavi palīdzēt, tiem kam ir veikala karte 10% atlaide.

Sergejs Bainenkovs Iemiesojums
Sergejs Bainenkovs
2 / 11 / 2020 - Google

Ir daudz grāmatu gan krievu, gan latviešu valodā. Ir iespēja pasūtīt.

Google Avatar lietotājs
Google lietotājs
2 / 09 / 2020 - Google

Viena no labākajām grāmatnīcām Rīgā, draudzīgs personāls, liela grāmatu izvēle, saprātīgas cenas.Klienta karte ar 10% atlaidi. Mēneša akcijas grāmata, dod iespēju iegādāties brīnišķīgu darbu par pazeminātu cenu t/c Domina ir kafejnīca ar izcilu kafiju un desertiem.

Alla Larionova Iemiesojums
Alla Larionova
2 / 09 / 2020 - Google

Viena no labākajām grāmatnīcām Rīgā, draudzīgs personāls, liela grāmatu izvēle, saprātīgas cenas.Klienta karte ar 10% atlaidi. Mēneša akcijas grāmata, dod iespēju iegādāties brīnišķīgu darbu par pazeminātu cenu t/c Domina ir kafejnīca ar izcilu kafiju un desertiem.

Džonija Kvida iemiesojums
Džonijs Kvids
2 / 09 / 2020 - Google

Šeit jūs varat dzert ļoti garšīgu kafiju, kapučīno un vispār raffu van lol)

Oksana Sotničenko iemiesojums
Oksana Sotničenko
2 / 08 / 2020 - Google

Lielisks grāmatnīca. Literāra kafejnīca un ļoti interesantas tikšanās ar autoriem. Vēsturnieka Oļega Puhļaka lekcijas, kā vienmēr, ir izcilas. Paldies!

Google Avatar lietotājs
Google lietotājs
2 / 08 / 2020 - Google

Lielisks grāmatnīca. Literāra kafejnīca un ļoti interesantas tikšanās ar autoriem. Vēsturnieka Oļega Puhļaka lekcijas, kā vienmēr, ir izcilas. Paldies!

Anna Zaiceva Iemiesojums
Anna Zaiceva
2 / 07 / 2020 - Facebook

Laba grāmatu izvēle, bieži tiek pārdota. Gudri pārdevēji.

Viktorija Lupasa MiniBelle Avatar
Viktorija Lupasa MiniBelle
2 / 07 / 2020 - Facebook

paldies, viss ir labi noorganizēts 😇

Sitora Kham iemiesojums
Sitora Kham
2 / 04 / 2020 - Google

Labs grāmatnīca! Liela izvēle, draudzīgs personāls un vidējas cenas. Paldies darbiniekiem, kuri ļoti palīdzēja izvēlēties. Ir atlaižu sistēma, kas ir ļoti izdevīga, ja esat dedzīgs lasītājs. Patīkams bonuss ir akcija - Mēneša grāmata. Ļoti ieteicams visiem grāmatu cienītājiem!

Karolīnas Koksas iemiesojums
Karolīna Koksa
1 / 12 / 2020 - Facebook

Pilnīgs komforts 😊. Garšīga kafija. ☕ Liela tējas izvēle ✨ jauka mūzika. Dienas un nakts kūka ir mana mīļākā. 😅💕 Vienkārši nav iespējams paiet garām, vienlaikus nenopērkot kādu grāmatu😅

Andrejs Jandavs Iemiesojums
Andrejs Jandavs
12 / 29 / 2019 - Google

Veikals ar labu grāmatu izvēli.

Karīna Drozdova Iemiesojums
Karīna Drozdova
11 / 23 / 2019 - Google

Liela interesantu grāmatu izvēle.

Karinitos filmas iemiesojums
Karinitos filma
11 / 23 / 2019 - Google

Liela interesantu grāmatu izvēle.

Muhameds Aširovs Iemiesojums
Muhameds Aširovs
11 / 20 / 2019 - Google

Laba izvēle

Mihails Boldavenko Iemiesojums
Mihails Boldavenko
11 / 14 / 2019 - Facebook

Lieliska izvēle, cenas un serviss! 👏👏👏

Aļona Karpova Iemiesojums
Aļona Karpova
11 / 14 / 2019 - Facebook

👍👍👍👍😍Iesaku, laba grāmatu izvēle. Jauks personāls

Ināra Jarinovska Avatars
Ināra Jarinovska
11 / 14 / 2019 - Facebook

Izcilas grāmatas! ES iesaku!

Veronika Vabele Iemiesojums
Veronika Vabele
11 / 12 / 2019 - Facebook

Ļoti liela izvēle, plašs klāsts. Atsaucīgi pārdevēji.

Viktors Gusevs Iemiesojums
Viktors Gusevs
11 / 08 / 2019 - Google

Jautrākais grāmatu veikals, kafejnīcas un tikšanās ar rakstniekiem... Grāmatas ir kļuvušas kā gleznas skaistas un gandrīz tikpat dārgas. Tātad, ja jūs tos iegādājaties, tas ir labāk pēc tikšanās ar radītājiem ;-))

Viktorija Kuzņecova Iemiesojums
Viktorija Kuzņecova
11 / 05 / 2019 - Facebook

Kāds lielisks veikals, ļoti draudzīgs personāls, garšīga kafija un jauka atmosfēra. Īpaši vēlos pateikties par bērnu lasījumiem, mans bērns tagad lasa ar lielu prieku!

Google Avatar lietotājs
Google lietotājs
11 / 05 / 2019 - Google

Izvēle, protams, ir pēdējā nekā lielākos veikalos, taču tur valda gandrīz mājīga atmosfēra un draudzīgs personāls.

Leonīds Orlovs Iemiesojums
Leonīds Orlovs
11 / 05 / 2019 - Google

Izvēle, protams, ir pēdējā nekā lielākos veikalos, taču tur valda gandrīz mājīga atmosfēra un draudzīgs personāls.

Natālija Denisova Iemiesojums
Natālija Denisova
11 / 03 / 2019 - Facebook

T/c Domina kafejnīcā-veikalā Polaris garda tēja un ļoti jauki darbinieki. Tikšanās ar rakstnieci Slavu Šē aizvadīta brīnišķīgā jautrā gaisotnē, un tēja bija maģiska!

Olga Šķele Iemiesojums
Olga Šķēle
10 / 26 / 2019 - Facebook

noteikti iesaku! interesantākās grāmatas!

Vladimirs Karijs Iemiesojums
Vladimirs Karijs
10 / 13 / 2019 - Facebook

Kopumā viss ir visaugstākajā līmenī!
👍👍👍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👍👍👍

Jeka Olse Iemiesojums
Džeka Olse
10 / 09 / 2019 - Google

Lielisks grāmatnīca. Liela grāmatu izvēle.

Google Avatar lietotājs
Google lietotājs
9 / 19 / 2019 - Google

Lielisks serviss. Klienti šeit ir mīlēti un vienmēr gatavi palīdzēt. Un ļoti jauka lojalitātes programma.

Natālija Kožanova Iemiesojums
Natālija Kožanova
9 / 19 / 2019 - Google

Lielisks serviss. Klienti šeit ir mīlēti un vienmēr gatavi palīdzēt. Un ļoti jauka lojalitātes programma.

Valērija Kuprinenko iemiesojums
Valērija Kuprinenko
8 / 31 / 2019 - Facebook

obozaju etot veikals ,prodavwici prosto super
liepāja

Marika Mayorova Iemiesojums
Marika Mayorova
8 / 30 / 2019 - Facebook

Serviss super! 😊🤩
Pasūtiet un iegādājieties grāmatas šeit ❤️

Vladimirs Virko Iemiesojums
Vladimirs Virko
8 / 25 / 2019 - Google

Laba grāmatu izvēle

Alla Ļvova Iemiesojums
Alla Ļvova
8 / 25 / 2019 - Facebook

Lielisks grāmatnīca. Labākā bērnu grāmatu izlase krievu valodā Daugavpilī.

Jeļena Bakula Iemiesojums
Jeļena Bakula
8 / 25 / 2019 - Facebook

cena un dažādība, bērnu grāmatas ir interesantas

Valentīna Markule Iemiesojums
Valentīna Markule
8 / 22 / 2019 - Facebook

labākās grāmatas labākajā veikalā

Marianna Marina Avatar
Marianna Marina
8 / 22 / 2019 - Facebook

Lielisks grāmatnīca!

Mihails Solovjovs Iemiesojums
Mihails Solovjovs
8 / 16 / 2019 - Facebook

Noteikti apmeklējiet šo veikalu!Atsaucīgi un brīnišķīgi darbinieki!Liela literatūras izvēle,visām gaumēm,tēmām,bērniem un pieaugušajiem!Ja prece nav pieejama,var pasūtīt turpat,ir gandrīz viss kas interesē ! "Pie veikala ir ļoti mājīga kafejnīca, kur iegrimst Parīzes atmosfērā! Lieliska ēdienkarte, smaržīga kafija, konditorejas izstrādājumi! Vēlos atzīmēt arī personālu! Vārdu sakot, labākā vieta atpūtai, satikšanai, randiņam !

Alekss Krivčenko Iemiesojums
Alekss Krivčenkovs
8 / 14 / 2019 - Google

Lieliska grāmatu izvēle.

Ervīns Blumbergs Avatars
Ervīns Blumbergs
7 / 29 / 2019 - Google

Grāmatas visiem vecumiem un par visām tēmām. Ir slavenu autoru dāvanu grāmatas.

Google Avatar lietotājs
Google lietotājs
7 / 24 / 2019 - Google

Daudz interesantu un krievu grāmatu

Alīna Novikova Iemiesojums
Alīna Novikova
7 / 24 / 2019 - Google

Daudz interesantu un krievu grāmatu

Jūlijs Kuzmins Avatars
Jūlijs Kuzmins
7 / 24 / 2019 - Google

Izvēle nav ļoti liela, bet jūs varat pasūtīt interesējošo grāmatu..

Ērika Nore Avatar
Ērika Nore
7 / 19 / 2019 - Facebook

jauks grāmatnīca 🙂

1001 padoms no Dr. Kosovas Avatar
1001 padoms no Dr Kosovas
7 / 16 / 2019 - Google

Lielāka literatūras izvēle krievu valodā

Google Avatar lietotājs
Google lietotājs
7 / 13 / 2019 - Google

Ļoti foršs veikals

Bartuw O_o Iemiesojums
Bartuw O_o
7 / 13 / 2019 - Google

Ļoti foršs veikals

Sergejs Koļesņevs Iemiesojums
Sergejs Koļesņevs
7 / 12 / 2019 - Google

Labs grāmatnīca, kur var iegādāties grāmatas krievu valodā par jebkuru tēmu.

Ļenas Haificas iemiesojums
Ļena Haifica
7 / 04 / 2019 - Facebook

Atmosfēriska vieta ar lielisku personālu

chøi sånshinê Iemiesojums
chøi sånshinê
7 / 02 / 2019 - Google

Ļoti labs veikals, es bieži apmeklēju, mīlu grāmatas Cats Warriors, un viņi bieži to dara. Liels paldies! Priecājos, ka pie jums iegādājos grāmatu par K POP (foto). Jau sen gribēju💗

Smaragda dementora iemiesojums
Smaragda dementors
7 / 02 / 2019 - Google

Ļoti labs veikals, es bieži apmeklēju, mīlu grāmatas Cats Warriors, un viņi bieži to dara. Liels paldies! Priecājos, ka pie jums iegādājos grāmatu par K POP (foto). Jau sen gribēju💗

hollyleaf IM iemiesojums
hollyleaf IM
7 / 02 / 2019 - Google

Ļoti labs veikals, es bieži apmeklēju, mīlu grāmatas Cats Warriors, un viņi bieži to dara. Liels paldies! Priecājos, ka pie jums iegādājos grāmatu par K POP (foto). Jau sen gribēju💗

_hollyleaf galaxy_ Iemiesojums
_hollyleaf galaktika_
7 / 02 / 2019 - Google

Ļoti labs veikals, es bieži apmeklēju, mīlu grāmatas Cats Warriors, un viņi bieži to dara. Liels paldies! Priecājos, ka pie jums iegādājos grāmatu par K POP (foto). Jau sen gribēju💗

; xxiaoou Iemiesojums
; xxiaoou
7 / 02 / 2019 - Google

Ļoti labs veikals, es bieži apmeklēju, mīlu grāmatas Cats Warriors, un viņi bieži to dara. Liels paldies! Priecājos, ka pie jums iegādājos grāmatu par K POP (foto). Jau sen gribēju💗

ღ Tumsa ღ Iemiesojums
ღ Tumsa ღ
7 / 02 / 2019 - Google

Ļoti labs veikals, es bieži apmeklēju, mīlu grāmatas Cats Warriors, un viņi bieži to dara. Liels paldies! Priecājos, ka pie jums iegādājos grāmatu par K POP (foto). Jau sen gribēju💗

Dmitrijs Korago Iemiesojums
Dmitrijs Korago
6 / 25 / 2019 - Google

Grāmatnīca ar lielu grāmatu izvēli krievu valodā. Darbinieki ir atsaucīgi un vēlas atrast grāmatu, ja tā pašlaik nav noliktavā, vai ieteikt alternatīvu.

Ērika Laitāne Avatars
Ērika Laitāne
6 / 20 / 2019 - Facebook

lieliska izvēle katrai gaumei.

Bookman Kitten Avatar
Grāmatu kaķis
4 / 19 / 2019 - Google

Lielākais Polaris Polaris vēsturē 🙂

Milzīgs literatūras klāsts katrai gaumei un vecumam: no biznesa literatūras un psiholoģijas līdz pirmajam lasījumam bērniem.
Labs spēļu klāsts visai ģimenei un daudz jautru rakstāmpiederumu bērniem un pusaudžiem.

Liela platība ļauj ērti iegādāties ar bērnu ratiņiem.
Veikals atrodas blakus kinoteātrim tirdzniecības centra otrajā stāvā.

Marina Lakomka iemiesojums
Marina Lakomka
4 / 10 / 2019 - Facebook

vienmēr tiek nodrošinātas jaunas preces un pasākumi!!!

Tatjana Alašejeva Iemiesojums
Tatjana Alašejeva
4 / 08 / 2019 - Facebook

Atgriežoties Rīgā, apmetos pie Dominas, uzgāju jūsu grāmatnīcu - viss ir "izcili": gan grāmatas, gan konsultanti, gan kafejnīcas. Lai Dievs dod jums visiem veselību un panākumus!

Artjoms Ignatjevs Iemiesojums
Artjoms Ignatjevs
4 / 08 / 2019 - Facebook

Paldies Domina Polaris kafejnīcas personālam par atsaucību, lieliska vieta iedzert garšīgu kafiju mierīgā gaisotnē, iesaku katram!

Ludmila B. Iemiesojums
Ludmila B.
3 / 19 / 2019 - Google

Laba gan izklaidējošas, gan izglītojošas literatūras izvēle.

Annas Daniščukas iemiesojums
Anna Daniščuka
3 / 19 / 2019 - Facebook

ļoti labs veikals un izpalīdzīgi pārdevēji. +++Iepirkties Origo

Vadims Kolmakovs Iemiesojums
Vadims Kolmakovs
3 / 03 / 2019 - Google

Labs pārdevējs! Paldies!

Google Avatar lietotājs
Google lietotājs
2 / 09 / 2019 - Google

Sveiki, ļoti labs veikals, personāls ir ļoti laipns,
Krieviski un saprotiet pircējus no pirmā vārda! Ļoti iesaku tur iegādāties visas jūsu grāmatas!

Daņila Bļinova iemiesojums
Daņila Bļinova
2 / 09 / 2019 - Google

Sveiki, ļoti labs veikals, personāls ir ļoti laipns,
Krieviski un saprotiet pircējus no pirmā vārda! Ļoti iesaku tur iegādāties visas jūsu grāmatas!

Raisa Veise Iemiesojums
Raisa Veise
2 / 07 / 2019 - Facebook

super grāmatas veikalā!

Eva Mentes iemiesojums
Eva Mentesa
2 / 03 / 2019 - Google

Daudz grāmatu, labs garastāvoklis, jūs varat atrast grāmatu, kas jūs interesē))) Labs personāls, palīdzēs jebkurā veidā.)))

Google Avatar lietotājs
Google lietotājs
2 / 03 / 2019 - Google

Daudz grāmatu, labs garastāvoklis, jūs varat atrast grāmatu, kas jūs interesē))) Labs personāls, palīdzēs jebkurā veidā.)))

Anatolijs Efimovičs Bolgovs Avatars
Anatolijs Efimovičs Bolgovs
2 / 03 / 2019 - Facebook

Lielisks personāls. Laba grāmatu izvēle. Jelgava

Žanna Minenkova Iemiesojums
Žanna Miņenkova
2 / 01 / 2019 - Facebook

Sveiki! Paldies visu Starptautiskā konkursa festivāla “Sapņi piepildās!” dalībnieku vārdā. Bērni priecājās, ka dāvanā saņēma grāmatas. Paldies par dāsno dāvanu.
Tagad viņi lasa šīs grāmatas un priecājas! Liels paldies par atbalstu bērnu un jauniešu radošumam! Jūsu ieguldījums bērnu attīstībā ir milzīgs.
Kā pastāstīja mazo dalībnieku mammas, tagad grāmatas viņos raisa pozitīvas emocijas. Galu galā viņi tika pasniegti no skatuves kopā ar medaļām un kausiem.
Paldies par palīdzību bērnu svētku veidošanā 20. gada 2018. oktobrī!
Ceram uz turpmāku sadarbību!
Ar cieņu viss sabiedriskās organizācijas kolektīvs un personīgi vadītāja Žanna Miņenkova.
Paldies!!
Jūsu grāmatas ir brīnišķīgas!

Anatolijs Mirošņiks Iemiesojums
Anatolijs Mirošņiks
1 / 27 / 2019 - Google

Lielisks veikals, bet cenas ļoti dārgas.

Valērija Burbo iemiesojums
Valērija Burbo
1 / 15 / 2019 - Facebook

Ļoti labs grāmatnīca. Pārdevējas vienmēr ir pieklājīgas un vienmēr palīdz grāmatu izvēlē.
Galvenāis pluss ir tas, ka viņi var piegādāt grāmatu, kas nav sortimentā.😊
Īpašs paldies grāmatnīcai Origo, plaukti vienmēr ir pilni, grāmatas sakārtotas pa kategorijām/žanriem, ir daudz jaunu produktu.👍

Daria Voroncova Iemiesojums
Daria Voroncova
1 / 07 / 2019 - Facebook

Jums ir ļoti jauks veikals Dominā! Bagātīgā pareizticīgās literatūras izvēle un patīkami darbinieki palīdzēja man un manai mammai šodien izvēlēties dāvanas svētkiem. Liels paldies un priecīgus Ziemassvētkus! 🥳😇😊

Natālija Palija Avatars
Natālija Palija
1 / 06 / 2019 - Facebook

Esmu pastāvīgais klients jau 13 gadus. Ļoti labs veikals, lielisks serviss, izpalīdzīgs personāls, saprātīgas cenas. Es eju tikai šeit. Tirdzniecības centrs "Origo"

Alla orlova Iemiesojums
alla orlova
1 / 05 / 2019 - Google

Grāmatas krievu valodā, liela izvēle

Jeļena Semjonova Iemiesojums
Jeļena Semjonova
1 / 05 / 2019 - Facebook

visi pasūtījumi izpildīti.Pakalpojumus izmantoju ne reizi vien.Paldies.Laimīgu Jauno gadu!

Juris Vucēns Avatars
Juris Vucēns
12 / 31 / 2018 - Google

Kādreiz bija krietni lētāks..

Viktorija Voronova Avatars
Viktorija Voronova
12 / 28 / 2018 - Google

Ļoti labs grāmatnīca, liela krievu grāmatu izvēle, jauki pārdevēji

Kristīna Skazuno Iemiesojums
Kristīna Skazuno
12 / 27 / 2018 - Facebook

labs serviss grāmatnīcā Jelgavas Raf centrā, vīrs kas tur strādāja centās palīdzēt, ieteikt, izvēlēties, bija ļoti laipns, liels paldies) noteikti nākšu vēl😊

Antona Čečulinska iemiesojums
Antons Čečulinskis
12 / 03 / 2018 - Facebook

Lielisks veikals-kafejnīca: stilīgs, bezmaksas, ērts. Lieliski organizēta prezentācija. Paldies!

Olga Robina Iemiesojums
Olga Robiņa
12 / 01 / 2018 - Facebook

Visas mūsu grāmatas ir no turienes! 👍Lieliska izvēle!

Panda Miu iemiesojums
panda miu
11 / 30 / 2018 - Google

Šī ir mana šī brīža mīļākā grāmatnīca. Labs sortiments, regulāri atjauninājumi, ļoti laba akcija ar mēneša grāmatām, iespēja pasūtīt īsto grāmatu, ar akcijām veikalā, klienta kartes atlaide tiek pieskaitīta akcijas atlaidei

Natālijas Gordonas iemiesojums
Natālija Gordona
11 / 27 / 2018 - Facebook

Brīnišķīgs grāmatnīca tiem, kas lasa krieviski :) ne tikai rīdziniekiem :)

Tīna Dudareva Iemiesojums
Tīna Dudareva
11 / 25 / 2018 - Google

Es mīlu šo veikalu. Pārdevēji ir ļoti pieklājīgi, palīdzēs atrast vajadzīgo...

Google Avatar lietotājs
Google lietotājs
11 / 25 / 2018 - Google

Es mīlu šo veikalu. Pārdevēji ir ļoti pieklājīgi, palīdzēs atrast vajadzīgo...

Olga Hlapkovska Iemiesojums
Olga Hlapkovska
11 / 01 / 2018 - Facebook

Foršs veikals viņi pastāstīs, viņi parādīs ... Šarms

Karīnas Kragelas iemiesojums
Karīna Kragela
10 / 31 / 2018 - Google

Vienmēr ļoti draudzīgs personāls. Jūs varat pasūtīt grāmatas. Liela izvēle.

Andrejs Ustinovs Avatars
Andrejs Ustinovs
10 / 28 / 2018 - Google

Labu grāmatnīcu tīkls.

Natālija Natālija Avatars
Natālija Natālija
10 / 26 / 2018 - Facebook

Paldies Domina pārdevējiem. Tik izpalīdzīgs personāls! Ļoti patīkami un neuzbāzīgi!

Maksims Ivankovskis Iemiesojums
Maksims Ivankovskis
10 / 18 / 2018 - Facebook

Daudzveidība, draudzīgs personāls

Tatjana Sukhareva Iemiesojums
Tatjana Suhareva
9 / 27 / 2018 - Facebook

jauks veikals, jauki darbinieki!

Natālija Alieva Iemiesojums
Natālija Alieva
9 / 15 / 2018 - Facebook

Mana mīļākā kafejnīca ar vīru.. Mājīga atmosfēra, smaržīga tēja, skaista mūzika un interesantas tikšanās ar interesantiem cilvēkiem...

Google Avatar lietotājs
Google lietotājs
9 / 10 / 2018 - Google

Laba grāmatu izvēle un ļoti labi lasīti darbinieki

Helēna Helēna Iemiesojums
Helēna Helēna
9 / 10 / 2018 - Google

Laba grāmatu izvēle un ļoti labi lasīti darbinieki

Inna Rutkovska Iemiesojums
Inna Rutkovska
9 / 08 / 2018 - Facebook

laba literatūras izvēle.

Galas Murashovas iemiesojums
Gala Murašova
9 / 04 / 2018 - Facebook

"Polaris" Origo - profesionalitāte un vērtīgi darbinieki, kuri vēlas atgriezties.

Marija Dobrovoļska Iemiesojums
Marija Dobrovoļska
8 / 31 / 2018 - Facebook

Manas mīļākās grāmatnīcas!!

Kristīne Marijevska Avatars
Kristīne Marijevska
8 / 30 / 2018 - Google

Uzmanīga attieksme.
Darbinieki ir iepazinušies ar jauniem produktiem un var piedāvāt grāmatas dažādam vecumam.
Ar klienta karti - 10% atlaide.
Ja grāmata nav pieejama, ieteicams pasūtīt vai iegādāties citā viņu tīkla veikalā.
Plaša grāmatu izvēle krievu valodā.
Īpaši priecē plaukti ar bērnu literatūru!

Dana Morozova Iemiesojums
Dana Morozova
8 / 17 / 2018 - Facebook

Ļoti labs veikals. Īpašs paldies vadītājai Jūlijai, kura izpilda katru iegribu!

Jekaterina Ļakina iemiesojums
Jekaterina Ļakina
8 / 14 / 2018 - Facebook

Veikaliem ir tikai viens mīnuss - jūs nevarat atstāt bez pirkuma, it īpaši, ja ejat garām ar meitu, kurai patīk lasīt grāmatas! Paldies!

Niks Ko Iemiesojums
Niks Ko
8 / 13 / 2018 - Google

ĻOTI, ĻOTI laba grāmatnīca.

Dinas Andersones iemiesojums
Dina Andersone
8 / 11 / 2018 - Facebook

Viss ir lieliski!

Džodons * Iemiesojums
Džodons*
7 / 23 / 2018 - Google

Jauka pārdevēja, laba grāmatu izvēle

Alvis Fons Štrauss Iemiesojums
Alvis Fons Štrauss
7 / 16 / 2018 - Facebook

Labas gramatas!

Natālija Panteļejeva Iemiesojums
Natālija Panteļejeva
7 / 11 / 2018 - Facebook

Все отлично

Larisa Repčenkova Iemiesojums
Larisa Repčenkova
7 / 07 / 2018 - Facebook

Paldies.patika atlaides bērnu grāmatām

Deniss Almašijs Iemiesojums
Deniss Almašijs
6 / 23 / 2018 - Google

Viņi piepildīja visas manas vēlmes. Paldies! 😍

Irēna Kržitskaja Iemiesojums
Irēna Kržitskaja
6 / 22 / 2018 - Facebook

Paldies veikala darbiniekiem no centra Damme par labo apkalpošanu un sava biznesa zināšanām. Tāda sajūta, ka esi izlasījis katru veikalā esošo grāmatu.
Paldies.

Maija Eideman Iemiesojums
Maija Eidemane
6 / 19 / 2018 - Facebook

Vienmēr lieliska grāmatu izvēle visiem vecumiem!

Annas Avdoninas iemiesojums
Anna Avdoņina
5 / 13 / 2018 - Google

Liela grāmatu izvēle

Ketija Sibikina Iemiesojums
Ketija Sibikina
5 / 05 / 2018 - Facebook

Tikai pozitīva pieredze) ir ļoti ērti, ka var pasūtīt grāmatas, kuras Latvijā nav pieejamas. Mēneša laikā es saņēmu ilgi gaidīto))

Valentīns Devjatajkins Iemiesojums
Valentīns Devjatajkins
4 / 27 / 2018 - Facebook

Liels paldies Polaris par ātro īstās grāmatas piegādi. Noteikti izmantošu jūsu pakalpojumus arī turpmāk

Natālija Kakukotika Iemiesojums
Natālija Kakukotika
4 / 24 / 2018 - Facebook

Liepājas veikalā ir ļoti jauks personāls. Viņi vienmēr konsultē kaut ko interesantu, runā par jauniem produktiem, palīdz ar pasūtījumu.

Larisa Kaijas iemiesojums
Larisa Kaija
4 / 13 / 2018 - Facebook

Liels paldies Polaris mazumtirdzniecības tīkla darbiniekiem: gan tiem, kas pieņēma pasūtījumus ar interneta starpniecību, gan Origo pārdevējiem par operatīvu palīdzību atrast un piegādāt man ļoti svarīgu literatūru. Un arī par vērīgu, pozitīvu attieksmi pret klientiem.

Jeļena Šelkonogova Iemiesojums
Jeļena Ščelkonogova
3 / 30 / 2018 - Facebook

Lielisks veikalu tīkls! Man patīk!

Janas Eihmanes iemiesojums
Jana Eihmane
2 / 09 / 2018 - Facebook

Liels paldies veikalam t/c Origo. Paldies, ka palīdzējāt man atrast manu mīļāko grāmatu!

Jūlija Volkova Avatars
Jūlija Volkova
12 / 29 / 2017 - Facebook

Šī ir visu laiku labākā kafejnīca! Atpūtai, labām domām un redzesloka paplašināšanai... Un nevajag slavēt kafiju, tēju vai desertu - par to jau pats aromāts pateiks...

Tatjana Jakuševska iemiesojums
Tatjana Jakuševska
12 / 27 / 2017 - Facebook

Ļoti patīkama, omulīga vieta.Gribu šeit atgriezties vēl un vēl.

Aleksejs Aleksandrovs Iemiesojums
Aleksejs Aleksandrovs
11 / 26 / 2017 - Facebook

Vieta, kur vēlaties lūgt politisko patvērumu 🙂
Rakstnieku, dzejnieku un grāmatu mīļotāju osta

Agnija Bobrova Iemiesojums
Agnija Bobrova
11 / 05 / 2017 - Facebook

Jauks grāmatnīca Polaris ��
Vakar Dominas konsultante man palīdzēja atrast tieši tās grāmatas, kuras meklēju)
Polarize piedāvā lielisku grāmatu izvēli�
Paldies par jūsu darbu! �

Igors Trofimovs Iemiesojums
Igors Trofimovs
11 / 03 / 2017 - Facebook

Mūsu iepirkšanās centru pasaulē unikāls stūrītis, kurā var nobaudīt gardāko kūku, smaržīgu kafiju un tādā neparasti grāmatiskā atmosfērā vienkārši izlasīt vai uzrakstīt dažas rindiņas...

Konstantīns Argutins Iemiesojums
Konstantīns Argutins
11 / 02 / 2017 - Facebook

Lieliski, ka dažas grāmatas var pasūtīt.

Iļja Sokoloņikovs Iemiesojums
Iļja Sokoloņikovs
9 / 13 / 2017 - Facebook

Visu laiku labākā grāmatu kafejnīca!

Jeļena Koltuškina Iemiesojums
Jeļena Koltuškina
8 / 18 / 2017 - Facebook

kupila segodnja 2 chudesnie knigi v DOMINA SHOPPING -velikie russkie puteshestvenniki i mastera i shedevri epohi barokko s otlichnoj dkidochkoj,bolshoe spasibo!!!ochenj dovolna,uspehov Vam!!!

Sergejs Čerņikovs Iemiesojums
Sergejs Čerņikovs
7 / 11 / 2017 - Facebook

Visādā ziņā lieliska vieta, draudzīgs personāls!

Natālija Jentkiene Iemiesojums
Natālija Jentkiene
5 / 22 / 2017 - Facebook

Vieta ar pārsteidzošu atmosfēru, noteikti ir jāatgriežas!

Alena Čerņavska iemiesojums
Alena Čerņavska
5 / 11 / 2017 - Facebook

Ļoti mājīga kafejnīca ar siltu atmosfēru. Visai manai ģimenei tas patīk. Bērni ar interesi un čaukstēšanu grāmatu plauktos apmeklē lasījumus. Paldies par tikšanos ar dažādiem slaveniem cilvēkiem un pieaugušajiem. Mans mīļākais ēdienkartē ir lielais latte un šokolādes fondants ar saldējumu. Labi, ka ir vieta, kur atpūsties pilsētas burzmā. Paldies!

Filips izskatīgais iemiesojums
Filips Skaistais
5 / 10 / 2017 - Facebook

Man ļoti patīk filiāle Liepājā tirdzniecības centrā "Kurzeme".
Draudzīgs un kompetents personāls.

Sergejs Kopilovs Iemiesojums
Sergejs Kopilovs
5 / 03 / 2017 - Facebook

Es zinu jau ilgu laiku. Lachplesha 36 . Mēs atradāmies 5 stāvā.

Olgas Mofetas iemiesojums
Olga Mofeta
5 / 02 / 2017 - Facebook

Lieliska grāmatu izvēle! Apskaužu labo skaudību 🙂 Vai ir iespējams pasūtīt no Anglijas?

Aleksandra Ņekrasova iemiesojums
Aleksandrs Ņekrasovs
4 / 27 / 2017 - Facebook

Man ļoti patīk...

Ludmila Ņikitina Iemiesojums
Ludmila Ņikitina
4 / 22 / 2017 - Facebook

Un man vienkārši patīk pasēdēt šajā kafejnīcā (kad ir brīva stunda) pie kafijas tases un vērot šīs vietas mierīgo un izsvērto atmosfēru... Žēl, ka tāda stunda iekrīt ļoti reti

Marinas Marinovnas iemiesojums
Marina Marinovna
4 / 10 / 2017 - Facebook

Varbūt vienīgā kafejnīca, kur var atstāt "karājošo kafiju". Un liels paldies par pasakām bērniem svētdienās)

Lada Ermolaeva iemiesojums
Lada Ermolajeva
4 / 08 / 2017 - Facebook

Patīkama atmosfēra. Garšīgi konditorejas izstrādājumi. Tajā pašā laikā jūs varat lasīt vai vienkārši pārlūkot grāmatas.

Vladimirs Saričevs Iemiesojums
Vladimirs Saričevs
4 / 04 / 2017 - Facebook

Lielisks veikals - lieliska izvēle.Pārtika dvēselei un prātam!

Igors Gusevs Iemiesojums
Igors Gusevs
2 / 20 / 2017 - Facebook

Būtu ļoti skumji, ja Polaris nepastāvētu. Tas nav tikai grāmatnīca. Šī ir īpaša planēta, tā ir vieta, kur tu jūties kā citā, skaistā pasaulē. Garīgā un gaišā pasaule, kurā valda Viņa Majestāte GRĀMATA. Paldies Polaris!

Konstantīns Žiharevs Iemiesojums
Konstantīns Žiharevs
2 / 12 / 2017 - Facebook

Notiek savas jaunās pieredzes, sevis un apkārtējās realitātes pārvērtēšana.

Deniss Gavrilovs Iemiesojums
Deniss Gavrilovs
1 / 29 / 2017 - Google

Lielisks grāmatnīca. Liels grāmatu sortiments. Profesionāli pārdevēji.

Džuljetas Karelīnas iemiesojums
Džuljeta Kareļina
1 / 17 / 2017 - Facebook

Mīlu šos veikalus!Imantā bieži pērkam grāmatas,uzmanīgas pārdevējas visu izstāstīs,visu parādīs!Šodien biju Origo,arī teicams serviss!Salīdzināju cenas ar Ozonu,poljarisē sanāca lētāk.Grāmatas vēl pirksim šeit!

Jūlija Staivo iemiesojums
Jūlija Staivo
1 / 14 / 2017 - Facebook

Grāmatnīca, kurā iemīlējos 🙂

Oksana Kuzevanova Iemiesojums
Oksana Kuzevanova
12 / 27 / 2016 - Facebook

Ļoti atsaucīgs personāls! Patīkami, ka bija iespēja grāmatu pārnest no viena Polaris uz otru, kas ir tuvāks manam darbam. Tas ietaupīja daudz laika un nervu, meklējot pareizo eksemplāru. Kad grāmata ieradās, viņi man piezvanīja, lai paziņotu, ka varu to paņemt. Bet es nevarēju uzreiz atbildēt. Tāpēc viņi man atzvanīja, lai pārliecinātos, ka esmu saņēmis informāciju. Ļoti labi! Vienīgais brīdis, kas personīgi mani nedaudz atbaida, ir konsultantu tracināšana ar piedāvājumu kaut ko ieteikt. Ja man kaut ko vajag, tad es pats viņus apmānīšu ar pareizo jautājumu. 🙂 Bet tā ir mana personīgā subjektīvā uztvere. Kautrīgiem cilvēkiem šāda uzmākšanās var būt glābiņš. Vispār veikalu tīkls ir šiks! Vairāk pircēju jums un vairāk cienīgas literatūras par pieņemamu cenu!

Sandra Naidiņa Iemiesojums
Sandra Naidiņa
12 / 27 / 2016 - Facebook

Super gramatas karina naidina

Natālija Kravale Iemiesojums
Natālija Kravale
12 / 20 / 2016 - Facebook

Ļoti labi veikali, izvēle milzīga, pārdevējas vienmēr pamudinās un palīdzēs atrast vajadzīgo. Ar prieku nākam un iegādājamies nepieciešamo literatūru. Lieliski, ka mūsu pilsētā ir krievu grāmatu veikals!

Paula Onzule Iemiesojums
Paula Onzule
12 / 17 / 2016 - Facebook

Liela grāmatu izvēle pusaudžiem. Es mīlu šo veikalu

Irina Onzule Iemiesojums
Irina Onzule
12 / 17 / 2016 - Facebook

Ļoti jauki konsultanti. Grāmata, ko gribēju iegādāties, bija izpārdota. Bet ar viņu palīdzību es nopirku citu un pasūtīju to, kura tur nebija .. Paldies �

Svetlana Trofimova Iemiesojums
Svetlana Trofimova
12 / 16 / 2016 - Facebook

lieliska izvēle,

Olga Radionova Iemiesojums
Olga Radionova
12 / 15 / 2016 - Facebook

Lieliska informatīva pārskata lapa! Tiem, kas NAV šķīrušies no grāmatas! Slava veidotājiem!

Susanna Mailyan Avatar
Suzanna Mailijana
12 / 15 / 2016 - Facebook

Mana mīļākā grāmatnīca, sajūta tur ir kā atrasties dārgumu krātuvē - jauki, aizraujoši un pārsteidzoši �

Natālija Bogatova Iemiesojums
Natālija Bogatova
12 / 12 / 2016 - Facebook

Lieliski veikali! Liela un daudzveidīga grāmatu izvēle. Vakar bijām uz bērnu literārajiem lasījumiem Dominā.Ļoti interesantas nodarbības, meita ir sajūsmā. Šī nav pirmā reize, kad apmeklējam šīs nodarbības, un mēs atgriezīsimies. Liels paldies!

Alla Tisko Iemiesojums
Alla Tisko
12 / 12 / 2016 - Facebook

Man patīk Polaris veikali un cilvēki, kas tajos strādā. Nesen pasūtīju grāmatu, negaidīju, ka pasūtījums tiks izpildīts diezgan ātri un organizēti. Ir ļoti patīkami regulāri redzēt jaunas preces un atrast kaut ko interesantu sev � Paldies par darbu! �

Anita Ivanāne Iemiesojums
Anita Ivanāne
12 / 11 / 2016 - Facebook

lieliski, ka tadi veikali ir Riga!!!

Ruta Bērziņa Avatar
Ruta Bērziņa
11 / 30 / 2016 - Facebook

Ļoti labi veikali. Lieliska izvēle un serviss.

Elena M. Iemiesojums
Elena M.
11 / 05 / 2016 - Facebook

Cik jauki ir apvienot šīs divas aizraušanās – grāmatas un kafiju!
Tas ir tik lieliski, ka jūsu veikalā ir iespējams: sēdēt ar grāmatu mājīgā kafejnīcā un baudīt!

Armēna Khalatjana iemiesojums
Armēns Halatjans
10 / 28 / 2016 - Facebook

Lieliski veikali, liela izvēle, izpalīdzīgs personāls. Vienmēr apmeklēju ar prieku, un caur viņiem pasūtu arī grāmatas, kuras šobrīd nav pārdošanā.

Svetlana Belousova Iemiesojums
Svetlana Belousova
10 / 26 / 2016 - Facebook

Mans dēls bieži pērk komiksus jūsu veikalā. Ļoti liela izvēle laba pieeja., esam apmierināti un iesakām visiem.

Andrejs Boroduļins Iemiesojums
Andrejs Boroduļins
10 / 26 / 2016 - Facebook

Šeit jūs varat iegādāties visu!

Marinas Sergejevnas iemiesojums
Marina Sergejevna
10 / 24 / 2016 - Facebook

Ir pagājis gandrīz gads, kopš iepazinos ar šo iestādi, studiju, kafejnīcu, pat nezinu kā to pareizi nosaukt � Bet es nemainos un vienmēr, atrodoties tavā apkārtnē, nāku iedzert kafiju un pacienāt pats pie deserta � Viss vienmēr virsū, patīkamā atmosfērā, un tas ir svarīgi!
Paldies! �

Natālija Burakeviča-Gorbunova Iemiesojums
Natālija Burakeviča-Gorbunova
10 / 20 / 2016 - Facebook

Man patīk ideja. Grāmata + kafija = ideāla kombinācija

Olgas Gamanistes iemiesojums
Olga Gamaniste
10 / 20 / 2016 - Facebook

Mājīga kafejnīca, kurā var paslēpties no rudens pie aromātiskas kafijas tases un interesantas grāmatas 🙂

Jekaterina Zyamkina Iemiesojums
Jekaterina Zyamkina
10 / 20 / 2016 - Facebook

Ideāla vieta!
Gardi kārumi ķermenim un dvēselei! ♡

Irina Karpova Iemiesojums
Irina Karpova
10 / 20 / 2016 - Facebook

Labi padarīts! Tik daudzus gadus viņi mūs priecē ar bagātīgu grāmatu izlasi!

Sergejs Kostjucenko Iemiesojums
Sergejs Kostjucenko
10 / 18 / 2016 - Google

Labs grāmatnīca.

Jekaterina Dmitrijeva Avatars
Jekaterina Dmitrijeva
9 / 29 / 2016 - Facebook

lielākā daļa manu papīra grāmatu tiek nopirkta Polaris veikalos. Turklāt kā citiem cilvēkiem ir savi personiskie juristi vai personiskie finanšu konsultanti, tā man ir personiskais grāmatu konsultants (Marks). Nesen skaitījām, ka sadarbojamies jau 7 vai 8 gadus, kā viņš pāriet no vienas Polaris filiāles uz citu, tā es sāku iepirkties tajā filiālē. Šobrīd ta ir Domina. Visu šo gadu laikā tikai dažas reizes mani neuzrunāja ieteiktā grāmata (un es lasu daudz grāmatu!). Nesen ar meitu atklājām, ka arī pārējie pārdevēji Domina filiālē ir jauki un ļoti zinoši. Polaris veikalā patīk arī tas, ka grāmatu, ja viņa nav atrodama plauktos, vienmēr var pasūtīt.

Alla Šorina iemiesojums
Alla Šorina
9 / 24 / 2016 - Facebook

Lielisks veikals un lieliska konsultantu komanda. Īpašs paldies Markam Gurjevam, - kādreiz nācu pie viņa pēc grāmatām, kad darbojās filiāle Dzirnavā, tagad nāku uz Dominu. Īsts profesionālis, lieliski pārzina veikala sortimentu, ir lietas kursā gan par jaunumiem, gan labu klasiku, starp citu tieši viņš man ieteica Troņu spēli, kad neviens par to vēl nezināja, viņš atvēra daudz modernu autori man. Tagad mēs nākam šeit ar savu meitu. 🙂

Anastasija Nikolajeva Iemiesojums
Anastasija Nikolajeva
9 / 24 / 2016 - Facebook

Šodien nopirku grāmatu! Es lasu steigā. Skatījos vēl daudz... 🙂 Lieliski, ka Jelgavā atvēra šādu veikalu. Un tad ir dārgi braukt uz Rīgu pēc grāmatām ... Un pats Galvenāis, jūs varat pasūtīt ...

Viktorija Artjomenko Iemiesojums
Viktorija Artjomenko
9 / 11 / 2016 - Google

Daudzas grāmatas krievu valodā

Alīnas Politikas iemiesojums
Alīna Politico
8 / 02 / 2016 - Facebook

Vienmēr palīdziet, konsultējiet, atrodiet! Paldies

Jeļena Zeiļa Avatars
Jeļena Zeiļa
7 / 25 / 2016 - Facebook

Lieliska apkalpošana, garšīga kafija un deserti. Patīkams interjers. Liels paldies baristas par klientu augsto apkalpošanu un jūsu radītajiem saldajiem šedevriem :) Tā bija pirmā reize, bet tagad periodiski iegriezīšos pie jums, lai iedzertu tasi kafijas jūsu kafejnīcas mājīgajā atmosfērā: ) Paldies vēlreiz :)

Alena Belova Iemiesojums
Alena Belova
7 / 25 / 2016 - Facebook

Gribu pateikties veikalam kopumā un jo īpaši jaunajai pārdevējai no t/c Alfa - draudzīga, draudzīga un uzmanīga. Grāmatas pērku Polaris gan uz vietas, gan pēc pasūtījuma. Veikals vienmēr piegādā pasūtītās grāmatas laicīgi un nekavējoties informē pa tālr. Paldies par jūsu darbu un rūpēm.

Tatjana Vareikene Avatar
Tatjana Vareikene
7 / 23 / 2016 - Facebook

Īpaši Pļavniekos t/c Domina un Polaris pārdevēji. Paldies!))

Alena Zaiceva Iemiesojums
Alena Zaiceva
6 / 09 / 2016 - Facebook

Atnācu nopirkt 1 enciklopēdiju, bet beigās nopirku 2. Nevarēju izvēlēties, un cenas ir adekvātas. Pārdevējas Daugavpilī bija ļoti izpalīdzīgas. Paldies!

Inga Krupnova Iemiesojums
Inga Krupnova
5 / 27 / 2016 - Facebook

Vienmēr interesants veikals. Īpaši vēlos pateikties pārdevējai no veikala t/c Domina. Viņš man ieteica pievērst uzmanību grāmatām, kurām parasti eju garām. Ļoti jauks cilvēks, žēl, ka neatcerējos viņa vārdu! Paldies par īsu sarunu par franču virtuvi, norvēģu fjordiem un ... griķiem!!!! 🙂

Viola Ņikitina Iemiesojums
Viola Ņikitina
5 / 15 / 2016 - Facebook

Ļoti labs grāmatnīca. Es nesen nopirku grāmatu no šejienes, un man tā patīk! Paldies!

Natālija Zaiceva Iemiesojums
Natālija Zaiceva
4 / 22 / 2016 - Facebook

Ļoti foršs veikals. Mēs šeit pērkam grāmatas

Irina Stepanova Iemiesojums
Irina Stepanova
4 / 20 / 2015 - Facebook

Bija dažādi pasākumi gan bērniem, gan pieaugušajiem lasītājiem. Vienmēr ļoti atalgojoši un interesanti. Lieliska organizācija.

Ilona Zene Iemiesojums
Ilona Zene
1 / 22 / 2014 - Facebook

Ļoti jauka atmosfēra)

Viktors Stepanovs Iemiesojums
Viktors Stepanovs
12 / 07 / 2013 - Facebook

Lieliska kafejnīca un laba atmosfēra. Grāmatas un bērni 🙂 paši par sevi ir retums.