Apmaksa un atgriešana

Apmaksa

  • Maksājiet ar kredītkarti tiešsaistē – jūs varat apmaksāt pasūtījumu ar kredītkarti vai debetkarti uzreiz pēc izrakstīšanās. Maksājuma saņemšana šajā gadījumā tiek kontrolēta automātiski un parasti aizņem ne vairāk kā 5 minūtes. Pieņemam maksājumus ar VISA un Mastercard bankas kartēm;
  • Paypal - maksājums caur jūsu Paypal kontu;
  • Tiešais bankas pārskaitījums – pēc pasūtījuma veikšanas Jūs saņemat nepieciešamos rekvizītus un apmaksājat pirkumu ar pārskaitījumu, piemēram, izmantojot savu internetbanku. Uzmanību: izmantojot šo maksājuma veidu, pasūtījuma apstrāde sākas tikai pēc naudas ieskaitīšanas kontā (pasūtījuma apstrādes laiks var palielināties par 2-3 dienām).
  • Varat arī norēķināties ar mūsu e-Dāvanu karti, kuru var iegādāties plkst saite.

Visi maksājumu darījumi ir šifrēti un absolūti droši.

Atgriešana

Jūs varat atgriezt pirkumu 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Atgriešana tiks pieņemta tikai precēm, kas iegādātas par pilnu cenu. Preces, kas tiek pārdotas izpārdošanā, izpārdošanā vai ar atlaidi, netiks pieņemtas atgriešanai.

Atbilstoši Latvijas Republikas likuma "Patērētāju tiesību aizsardzības likuma" 12.panta sestajai daļai patērētājs ir atbildīgs par preces drošību un kvalitāti atgriešanas tiesību darbības laikā.

Mēs paturam tiesības atteikties atgriezt preci pircējam, ja prece bija lietota, bojāta, nav pilnā komplektācijā, zaudējusi savu sākotnējo izskatu (ir manāmi skrāpējumi, saburzīti stūri un tamlīdzīgi defekti), atgriežot preces pietiekami hermētiski iepakots (nav aizsargāti grāmatu stūri, vāks nav pasargāts no skrāpējumiem un izliekumiem), kas noveda pie preces bojājumiem.

Atgriežot preces, jāuzrāda pirkumu apliecinoša dokumenta oriģināls (rēķins vai kases čeks). Atgriešana tiek veikta, izmantojot vietējo pasta nodaļu vai starptautisko kurjeru. Atgriežot preci, nauda par veikto piegādi netiek atmaksāta.

  • Lūdzu, lejupielādējiet, izdrukājiet un aizpildiet atgriešanas veidlapa.
  • Preci iesaiņojiet tā, lai tas nedeformētos: tas bija noslēgtā un cietā iepakojumā, stūri ir droši aizsargāti, vāks nav pakļauts izliekumiem un skrāpējumiem.
  • Pievienojiet sūtījumam aizpildīto atgriešanas veidlapu un nosūtiet uz šādu adresi: SIA Kniga lv, Maskavas iela 16 – 12, Rīga, LV-1050, Latvija