Jautājumi un atbildes

Kas ir e-dāvanu karte?

Elektroniskā dāvanu karte ir plastmasas dāvanu kartes analogs, bet bez fiziska datu nesēja.

Šāda karte tiek pieņemta tikai interneta veikalā kniga.lv.

 

Kādas nominālvērtības ir pieejamas?

Ērtības labad ir iepriekš instalēti abi nomināli (10, 20, 50, 100), kā arī iespēja norādīt savu nominālvērtību no €10.

 

E-dāvanu kartes derīguma termiņš nav ierobežots.

 

Ja e-dāvanu kartē norādītā summa nav pietiekama pirkuma apmaksai, trūkstošo summu varat apmaksāt ar bankas karti, citu e-dāvanu karti un Paypal.

 

Kas vēl jums jāzina?

 

   * Ar atlaidi dāvanu karti iegādāties nevar.

   * Ar dāvanu karti var norēķināties gan par precēm, gan par piegādi.

   * Ar vienu dāvanu karti var apmaksāt vairākus dažādus pirkumus.

   * Dāvanu kartes var nosūtīt uzreiz vairākiem adresātiem – šajā gadījumā katrs saņems savu atsevišķu norādītā nomināla karti.

   * Iespējams pievienot adresātam personisku ziņu.

Izvēlnē varat nekavējoties doties uz jūs interesējošo kategoriju vai izmantot meklēšanu, lai atrastu vajadzīgo grāmatu.

Ja esat atradis interesējošo preci, tad nospiežot pogu "Pievienot grozam", Jūs ieliekat izvēlēto preci grozā un varat turpināt meklēšanu. Noklikšķinot uz miskastes ikonas Galvenājā izvēlnē, tiek atvērta miskastes rūts. Jūs varat doties uz iepirkumu groza lapu vai tieši uz norēķinu lapu.

Norēķinu lapā varat vēlreiz pārbaudīt pasūtījuma saturu un izmaksas, aizpildīt pasūtījuma piegādes datus un izvēlēties maksājuma veidu.

Kad esat aizpildījis visus nepieciešamos laukus norēķinu lapā, apstipriniet pasūtījumu, noklikšķinot uz atbilstošās pogas. Paziņojumus par pasūtījumu un tā statusu saņemsiet uz e-pastu. Kad maksājums būs saņemts, jūsu pasūtījums tiks apstrādāts un nosūtīts.

Gatavs!

Par grāmatu var atrast kopsavilkumu un recenzijas.

Jā, protams! Jūs varat pasūtīt grāmatu, kas nav mūsu interneta veikalā, plkst īpašā lapa.

5 darba dienu laikā pēc pieteikuma saņemšanas mūsu menedžeri sazināsies ar Jums un, ja preces būs pieejamas, paziņos grāmatas izmaksas un piegādes laiku. Ja kaut kas jums neder - vienkārši atsakieties! Pieteikuma aizpildīšana neuzliek jums nekādas saistības.

Dažiem produktiem (ne tikai jauniem produktiem) mēs varam atļaut priekšpasūtījumus. Tas nozīmē, ka prece šobrīd nav noliktavā, taču esam pārliecināti, ka tā nonāks noliktavā.

Kad esat atradis vajadzīgo izdevumu, dodieties uz produkta karti, noklikšķinot uz grāmatas (produkta) nosaukuma vai uz vāka.

Jūs būsiet produkta lapā. Produkta lapa ar statusu "Priekšpasūtījums" atšķiras ar to, ka nav pogas "Pirkt". Tās vietā ir poga "Iepriekš pasūtīt".

Noklikšķiniet uz pogas "Iepriekš pasūtīt" un prece tiks ievietota Jūsu grozā, pēc kuras Jūs varēsiet turpināt norēķināšanās procedūru.

Pēc preču nonākšanas noliktavā Jūsu pasūtījums tiks savākts un nodots piegādes dienestam, kuru izvēlējāties, veicot pasūtījumu.

Šo pasūtījumu izpilde parasti aizņem 2 nedēļas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka priekšpasūtīšanas termiņi var atšķirties atkarībā no izdevēju darba slodzes. Diemžēl mēs nevaram tos ietekmēt.

Pasūtījumi tiek piegādāti no pirmdienas līdz piektdienai. Pasūtījumi, kas veikti nedēļas nogalē, tiek apstrādāti pirmdien.

Pasūtījums tiek apstrādāts 3-5 darba dienu laikā pēc maksājuma apstiprināšanas, pēc tam nododam Jūsu pasūtījumu piegādes dienestam. Atlaižu laikā un decembrī pasūtījuma apstrādes laiks var palielināties līdz 7 darba dienām.

Piegādes laiks Latvijā ir 2-3 darba dienas, Lietuvā un Igaunijā 4-6 darba dienas, uz citām ES valstīm - 6-12 darba dienas no pasūtījuma nodošanas kurjera dienestam.

Mēs nomainīsim jūsu preci, ja tā ir bojāta vai tai ir slēpts drukas defekts. Slēptais defekts ir:

  • pāršķirtas, izlaistas, sajauktas lapas;
  • bloku elementu nepilnīgums un neatbilstība;
  • nedrukātas lapas, izņemot nodrošinātās (“baltās” lapas);
  • lappušu ielīmēšana un teksta vai ilustrāciju bojājumi, atverot;
  • nogriezta teksta vai ilustrāciju mala uz sloksnes (“svītrots” teksts vai ilustrācijas);
  • nepareiza bloka ievietošana vākā, bloks ir apgriezts otrādi, “svešs” bloks;

Ja rezerves grāmata nav pieejama, mēs atmaksāsim jūsu naudu.
Naudas summu atmaksājam 3 darba dienu laikā no atgrieztās grāmatas saņemšanas dienas, pārskaitot naudas līdzekļus uz Jūsu bankas kontu tādā veidā, kā Jūs izmantojāt pasūtījuma apmaksu.

Jūs varat atgriezt pirkumu 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas.

Mēs paturam tiesības atteikties atgriezt preces pircējam, ja prece bija lietota, bojāta, nav komplektēta, zaudējusi savu sākotnējo izskatu. Lai iegūtu papildinformāciju par atgriešanas nosacījumiem, lūdzu, apmeklējiet vietni īpašā lapa.

Diemžēl nē, pasūtījumi tiek nosūtīti tikai ar priekšapmaksu.

Diemžēl nē, maksājums tiek pieņemts tikai EUR.

Jā, protams, Polaris klienta karte dod 10% atlaidi visām precēm, izņemot Mēneša grāmatu.

Lai piemērotu atlaidi, norēķinu lapā noklikšķiniet uz "Vai jums ir kupons vai klienta karte?" un atvērtajā laukā ievadiet klienta kartes numuru.

Grāmatu cenas var mainīties valūtas kursu atšķirību, preču atlaižu iecelšanas vai atcelšanas dēļ. Preces aktuālā cena vienmēr ir norādīta preces kartē un Jūsu grozā.

Vēlmes/komentārus varat sūtīt uz e-pastu [e-pasts aizsargāts], nosūtiet ziņu no kontaktu lapas vai atstājiet komentāru mūsu Facebook lapa.